FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Zelené steny (označované aj ako vertikálne interiérové záhrady) vnesú do interiéru prírodu aj pozitívnu energiu. Zlepšujú kvalitu vzduchu (filtrujú ho, pohlcujú toxíny, čistia od prachu a stabilizujú úroveň jeho vlhkosti). Zelené steny taktiež znižujú mieru hluku. Viaceré zdroje poukazujú aj na ich psychologický efekt. Teda, že zelené steny znižujú stres, harmonizujú okolie, podporujú kreatívne myslenie a zvyšujú úroveň koncentrácie a v dôsledku toho prispievajú k vyššej pracovnej spokojnosti. Áno, príroda má neuveriteľnú moc a je hádam zbytočné rozpisovať, aký blahodarný vplyv má na naše zdravie.

Zelené steny pre domácnosti aj firemné či komerčné priestory

Naše zelené steny skrášľujú rodinné domy, byty, kancelárie, vestibuly aj recepcie a rôzne iné súkromné aj komerčné priestory. Ku každému projektu pristupujeme individuálne – s ohľadom na požiadavky a očakávania zákazníka (či už ide o použité rastliny, veľkosť, tvar a usporiadanie zelenej steny alebo ďalšie dôležité aspekty).

Nami vytvorené zelené steny zodpovedajú štandardnom súčasného moderného dizajnu. Podobne ako machové steny, tak aj zelené steny patria k aktuálnym trendom moderného bytového dizajnu a architektúry. Vyniknú v každom priestore, bez ohľadu na jeho rozmery alebo štýl.

Zelené steny predstavujú nevšedné prírodné osvieženie priestoru, ktorému dodajú jedinečný charakter. Zbožňujú ich všetci milovníci prírody.

Zelené steny si vyžadujú minimálnu starostlivosť a vytvárame ich (podobne ako aj naše machové obrazy či machové dekorácie) výlučne z prírodných materiálov, ktoré sú šetrné k ľudskému zdraviu aj životnému prostrediu.

Načítavam