FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Machové dekorácie

Machové dekorácie vyrábame z niekoľkých druhov rastlín, ktoré sú stabilizované (podobne ako stabilizovaný mach využívaný aj pri machových obrazoch). Možno spomenúť paprade, papyrus, tuje, brečtan, bonsaje, hortenzie, pistáciové orchidey, palmu, eukalyptus, asparágus, amarant, japonské stromčeky a ostatné stabilizované kvetiny a dreviny (vrátane ihličnanov). Doplníme, že machové dekorácie okrem rastlín dotvárajú skaly, trávy, listy, kamienky, okrasné drevo, konáre a piesok.

Nadčasové machové dekorácie

Machové dekorácie sú celoročné, čiže ich nemusíte trebárs v zime odkladať na iné miesto. Sú vhodné do domácností, hotelov, kancelárií, showroomov, obchodných a nákupných centier, reštaurácií a rôznych iných verejných a spoločenských priestorov. Upozorňujeme, že dekorácia z machu je vhodná výlučne do interiérov. Exteriérové poveternostné podmienky by mohli stabilizovaný mach (označovaný aj ako dekoračný mach či mach na dekorovanie) znehodnotiť, v dôsledku čoho by machové dekorácie stratili svoju farbu či štruktúru.

Machové dekorácie na stôl, stolík aj stenu

Naša ponuka zahŕňa machové dekorácie v niekoľkých realizáciách situovaných v keramickej lodičke, na podlhovastom teakovom alebo keramickom podnose, v dubovom ráme,  drevenom hexagone, na podstavci, v kovovej amfore či dekoratívnej mise.

Machová dekorácia na stôl, poličku či komodu oživí celý interiér. Taktiež máme machové dekorácie určené na zavesenie. Samozrejmé sú machové obrazy ako dizajnové doplnky, ktoré skrášlia stenu a vlastne celý priestor. Obzvlášť atraktívne a štýlové sú tzv. zelené steny. Ako už samotný názov napovedá, sú tvorené zeleňou. Našou špecialitou je machová stena.

Zdôrazňujeme, že machové dekorácieizbové bonsaje – sú originály a ich kópie nie je možné vyrobiť.

Všetky naše dekorácie z machu sú jedinečné.  

Načítavam