Niečo, čo nás vystihuje

Zaujímame sa o interiérový dizajn a najnovšie trendy, ponúkame nekonečné možnosti oživenia Vašich domovov, obchodných priestorov,firiem a všetkých interiérov.
Myšlienka je na začiatku, potom sú slova. Dať to dohromady a zhmotniť nápad nie je ľahké. Kreativita nás baví. Sme spoločnosť, ktorej záleží na tom ako a kde budú žiť naše deti a čo budú dýchať deti našich deti.

Recyklujeme

Vyrábame a dekorujeme aj z recyklovaných materiálov. Používame prírodné prútie, sušinu, sklo, drevo a rôzne dekoračné predmety, ktoré sa dajú recyklovať.  Nami vyrobené aranžmány a dekorácie môžeme pri budúcej objednávke použiť na ďalšie dekorovanie a tým recyklujeme dekoračné predmety a vytvárame pre zákazníka lepšie ceny. V neposlednom rade vytvárame pre nás všetkých lepšie a krajšie prostredie a lepšiu, krajšiu, zdravšiu a vyváženejšiu prírodu. 

Dekorujeme podľa vašich predstáv a dohody. Vieme sa prispôsobiť, vytvoriť menšie aj veľké ručne vyrobené machové obrazy a steny, ale aj dekorácie podľa požiadavky, podľa priestoru a témy do vášho interiéru. Okrem ručne vyrábaných dekorácií, machových obrazov a stien poskytujeme aj ďalšie služby, ktorými skvalitníme prostredie, v ktorom žijete a pracujete.

Aranžovanie a dekorovanie nás baví.

K zákazníkom pristupujeme s porozumením a citom.
UMOCNÍME VAŠE VZÁCNE CHVÍLE!

Služby pre vás

O nás