FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Niečo, čo nás vystihuje

Zaujímame sa o machové obrazy, steny, machové dekorácie, o interiérový dizajn a najnovšie trendy, ponúkame nekonečné možnosti oživenia Vašich domovov, obchodných priestorov, firiem a všetkých interiérov.
Myšlienka je na začiatku, potom sú slova. Dať to dohromady a zhmotniť nápad nie je ľahké. Kreativita nás baví. Sme spoločnosť, ktorej záleží na tom ako a kde budú žiť naše deti a čo budú dýchať deti našich deti.

Recyklujeme

Vyrábame a dekorujeme aj z recyklovaných materiálov. Používame Biophilic prírodný materiál a rôzne dekoračné rekvizity, ktoré sa dajú recyklovať.  Nami vyrobené machové dekorácie, machové obrazy a steny nezaťažujú životné prostredie. Používame stabilizované machy, rastliny, kvetiny a dreviny vyrobené a pestované ekologicky. Na lepenie používame antialergické, bezzápachové a ekologické lepidlo. Vytvárame pre nás všetkých lepšie a krajšie prostredie a lepšiu, krajšiu, zdravšiu a vyváženejšiu prírodu. 

Dekorujeme podľa vašich predstáv a dohody. Vieme sa prispôsobiť, vytvoriť akékoľvek machové obrazy a steny, ale aj dekorácie podľa požiadavky, podľa priestoru a témy do vášho interiéru. Okrem ručne vyrábaných machových dekorácií, machových obrazov a stien poskytujeme aj ďalšie služby, ktorými skvalitníme prostredie, v ktorom žijete a pracujete.

Aranžovanie a dekorovanie nás baví.

K zákazníkom pristupujeme s porozumením a citom.
UMOCNÍME VAŠE VZÁCNE CHVÍLE!

Služby pre vás

O nás

Čo o nás hovoria klienti?

Spokojnosť klientov je pre nás tým najväčším poďakovaním.

Načítavam