FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Niečo, čo nás vystihuje

Zaujímame sa o machové obrazy, machové steny, machové dekorácie, zelené machové ostrovy, stabilizované machové stromy a bonsaje, o interiérový dizajn a najnovšie trendy. Ponúkame nekonečné možnosti machového oživenia Vašich domovov, obchodných priestorov, firiem a všetkých interiérov.
Myšlienka je na začiatku, potom sú slova. Dať to dohromady a zhmotniť nápad nie je ľahké. Kreativita nás baví.
Sme spoločnosť, ktorej záleží na tom ako a kde budú žiť naše deti a čo budú dýchať deti našich deti.

Používame machy pestované s prihliadaním na ekosystém  

Vyrábame a dekorujeme z ekologických machov,  rastlín, kvetov a drevín. Používame Biophilic prírodný materiál a rôzne dekoračné rekvizity.  Nami vyrobené machové dekorácie, machové obrazy, machové steny, zelené machové ostrovy a stabilizované bonsaje nezaťažujú životné prostredie. Používame stabilizované machy, rastliny, kvety a dreviny vyrobené a pestované ekologicky. Na lepenie používame antialergické, bezzápachové a ekologické lepidlo.

Aranžovanie a dekorovanie nás baví.

K zákazníkom pristupujeme s porozumením a citom. Vnášame do interierov kus prírody a zelene. 
UMOCNÍME VAŠE VZÁCNE CHVÍLE!

Vyrábame pre Vás

Naše Biophilic machové obrazy, machové steny, machové bonsaje, zelené machové ostrovy a machové dekorácie zútulnia a urobia atraktívne a luxusné súkromné domy, hotely, reštaurácie, penzióny, nákupné centrá a firiemné interiéry. Váš interiér nadobudne luxusný vzhľad plný zelene a prírody. Vnesieme do vášho interiéru relax v podobe zelených machových prvkov a machových dekorácii. Dekorujeme podľa vašich predstáv a dohody. Tvoríme z machu, rastlin, skál a okrasného dreva výnimočne machové solitéry. Pre vašu exkluzivitu do machových obrazov a machových stien vám vytvoríme vaše firemné machové logo. Vytvoríme akékoľvek machové obrazy, machové ostrovy, machové steny, stabilizované bonsaje a machové dekorácie podľa požiadavky. Premeníme Váš interiér, komerčné priestory aj domácnosti k vašej maximálnej spokojnosti.

Biophilic machové dekorovanie

Biophilic machové dekorovanie

Navrhneme a vytvoríme do vášho interieru machovú stenu, machový obraz, machový zelený ostrov, stabilizovaný bonsaj a machové dekorácie. Vyrábame dizajnové machové zelené steny, machové ostrovy a machové dekorácie na mieru. Zhotovíme krásne machové solitéry. Vkusne, moderne a nápadito premeníme vaše firmy, domovy, hotely, reštaurácie, obchody, relaxačné zóny, recepcie, showroomy a wellness.

Biophilic machové diela vyrábame ručne a s láskou.

Biophilic machové dekorovanie

Biophilic machové steny, obrazy a solitéry

Biophilic machový dizajn sa stáva čoraz populárnejším trendom v interiéroch. Machové steny sú skvelým príkladom biophilic machového dizajnu. Prinášame do vašich interierov prírodné prvky /biophilic/, ktoré pomáhajú vytvárať spojenie s prírodou. Tento prístup k dizajnu má pozitívny vplyv na naše zdravie, pohodu a relax v interiéri. Biophilic machové steny a dekorácie z nášho ateliéru sú jedinečné dizajnové kusy a solitéry. Ak máte záujem o konkrétne informácie, realizáciu, implementáciu biophilic machového dizajnu s machovými stenami, alebo obrazmi, sme tu pre vás, aby sme vám pomohli navrhnúť a realizovať vašu predstavu.

Poradenstvo

Poradenstvo

Poradíme a navrhneme výber machových dekorácii, machových stien, machových obrazov a zelených machových ostrovov. Uprednostníme osobné stretnutie, aby sme pochopili vaše požiadavky a priority.

A to všetko zdarma.

Home staging

Home staging

Služba, ktorá je určená prevažne tým z vás, ktorí sa chystáte predávať alebo prenajímať nehnuteľnosť. S minimálnymi nákladmi premeníme váš dom alebo byt tak, aby sa stali atraktívnymi a vynikli v ponuke na realitnom trhu a tým pádom sa urýchlil ich predaj alebo prenájom za čo najvyššiu predajnú cenu.

Naši partneri

Pure home
Wine & design
Ing.arch. Klaudia Chodelková
Benefit plus

Čo o nás hovoria klienti?

Spokojnosť klientov je pre nás tým najväčším poďakovaním.

Načítavam