FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

 • Machové výrobky

  Machové obrazy a steny sú vyrobené zo stabilizovaných machov, rastlín a drevín. Machy a rastliny dovážame z Francúzska. Sú ekologické, antialergické, bezúdržbové. Naše výrobky nevyžadujú údržbu, žiadnu vodu, svetlo, slnko. Na mach používame ekologické a antialergické lepidlo bez zápachu. 

 • Stabilizované machy

  Stabilizované machy a lišajníky sú pestované a stabilizované s prihliadnutím na ekosystém vo Francúzsku. Machy sú netoxické, antialergické. Vďaka stabilizácii si zachovajú farbu, mäkkosť a prirodzený vzhľad. Machy a lišajníky nerosíme, nepolievame, neumiestňujeme v blízkosti výhrevných telies a ani na priame slnko. Sú vhodné iba do interiéru. Majú jedinečne izolačné a zvukové vlastnosti. Vhodné do každého interiéru a vydržia mnoho rokov. Výrobca doporučuje trvácnosť 10 rokov. Sú bezúdržbové, antistatické, ale iba raz za čas, cca raz do mesiaca prach ofúkať fénom studeným prúdom vzduchu. 

 • Balíky na vlastnú výrobu

  Každý balík obsahuje viac druhov machu, ekologické lepidlo, rastliny, kamienky, štetce a doplnky. Obsah balíkov je rozličný, aby ste na vlastnú tvorbu mali rôzny materiál.

 • Workshopy a darčekové poukážky

  Využitie poukážky ako narodeninový darček v rôznej hodnote. Hodnotu poukážky napíšte pri objednávke do poznámky. Poukážku vystavíme na hotový produkt, workshop alebo nákup tovaru.

 • Príslušenstvo

  Lepidlo je antialergické, ekologické, netoxické, priateľské k človeku a zvieratám a nezapácha. Doplnky a príslušenstvo ponúkame na výrobu machových obrazov a dekorácií.

Načítavam