FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

 • Dizajnové machové obrazy

  Machový obraz do kúpeľne, spálne, chodby či vestibulu – nech už ho zavesíte na stenu v akejkoľvek miestnosti, garantujeme, že určite nezanikne v priestore. Práve naopak, stane sa jeho výrazným doplnkom, ktorý upúta. Bez ohľadu na to, či si vyberiete machový obraz v tvare kruhu, štvorca, obdĺžnika alebo iného útvaru. Ide o perfektný spôsob, ako mať doma či v práci neustále kúsok prírody.

 • Machová stena

  Pretvorte interiér na nadčasové umelecké dielo, v ktorom hlavnú úlohu zohráva príroda – riešením je machová stena na mieru. Výborne zapadne do každého moderného priestoru a dodá mu osobitný charakter a ráz. Machová stena je obľúbeným prvkov uznávaných dizajnérov a architektov, ktorí ju čoraz častejšie zakomponovávajú do svojich návrhov.

 • Izbové bonsaje

  Izbové bonsaje evokujú pozitívny vzťah k prírode. Ide o unikátny dizajnový a dekoratívny kúsok s výnimočnou pridanou hodnotou. Izbové bonsaje môžete umiestniť na okno, stôl, komodu, poličku či nočný stolík. Pohľad na ne vás bude tešiť niekoľko rokov.

 • Machové dekorácie

  Machové dekorácie vyrábame z Biophilic stabilizovaného machu, rastlin, drevín a kvetin. Vďaka stabilizácii si zachovajú mäkkosť, pružnosť, farbu aj vôňu. Sú antialergické, ekologické a priateľské k človeku a zvieratám. Lepidlo na mach a dekorácie používame antialergické, ekologické a bez zápachu.

 • Darček pre mamu

  Narodeniny, meniny, špeciálne výročie alebo oslava povýšenia v práci – a vy potrebujete zohnať nápaditý a originálny darček pre mamu, švagrinú, sestru, manželku priateľku, kamarátku, kolegyňu či darček pre babku? V našom e-shope určite nájdete milú pozornosť, s ktorou rozhodne zaujmete. 

 • Balíky na vlastnú výrobu

  Každý balík obsahuje viac druhov machu, ekologické lepidlo, rastliny, kamienky, štetce a doplnky. Obsah balíkov je rozličný, aby ste na vlastnú tvorbu mali rôzny materiál.

 • Workshopy a darčekové poukážky

  Využitie poukážky ako narodeninový darček v rôznej hodnote. Hodnotu poukážky napíšte pri objednávke do poznámky. Poukážku vystavíme na hotový produkt, workshop alebo nákup tovaru.

 • Príslušenstvo

  Lepidlo je antialergické, ekologické, netoxické, priateľské k človeku a zvieratám a nezapácha. Doplnky a príslušenstvo ponúkame na výrobu machových obrazov a dekorácií.

Načítavam