FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

 • Machové výrobky

  Machové obrazy a steny sú vyrobené zo stabilizovaných machov, rastlín a drevín. Machy dovážame z Francúzska. Sú ekologické, antialergické.

 • Stabilizované machy

  Stabilizované machy a lišajníky sú pestované a stabilizované s prihliadnutím na ekosystém vo Francúzsku. Machy sú netoxické, antialergické. Vďaka stabilizácii si zachovajú farbu, mäkkosť a prirodzený vzhľad. Machy a lišajníky nerosíme, nepolievame, neumiestňujeme v blízkosti výhrevných telies a ani na priame slnko. Sú vhodné iba do interiéru. Majú jedinečne izolačné a zvukové vlastnosti. Vhodné do každého interiéru a vydržia mnoho rokov. Výrobca doporučuje trvácnosť 10 rokov. Sú bezúdržbové, antistatické, ale iba raz za čas, cca raz do mesiaca prach ofúkať fénom studeným prúdom vzduchu. 

 • Balíky na vlastnú výrobu

  Každý balík obsahuje viac druhov machu, ekologické lepidlo, rastliny, kamienky, štetce a doplnky. Obsah balíkov je rozličný, aby ste na vlastnú tvorbu mali rôzny materiál.

 • Workshopy a darčekové poukážky

  Využitie poukážky ako narodeninový darček v rôznej hodnote. Hodnotu poukážky napíšte pri objednávke do poznámky. Poukážku vystavíme na hotový produkt, workshop alebo nákup tovaru.

 • Príslušenstvo

  Lepidlo je antialergické, ekologické, netoxické, priateľské k človeku a zvieratám a nezapácha. Doplnky a príslušenstvo ponúkame na výrobu machových obrazov a dekorácií.

 • Vitrážové Biophilic rastlinné terária

  Vitrážové Biophilic rastlinné terária sú vyrobené z vrstveného podložia, Biophilic stabilizovaných rastlín, machu, okrasného dreva, skál, piesku a samorasov. Výhody Biophilic stabilizovaných rastlinných terárií sú neprekonateľné :

  -bezúdržbové 

  -nevlhčiť

  -nepolievat

  -nepotrebujú slnko

  -nepotrebujú svetlo

  -vydržia mnoho rokov

  -zmena kompozície a dizajnu kedykoľvek

  -možná rekonštrukcia

  -bezstarostnosť počas dlhej neprítomnosti 

  -vhodné do všetkých interierov

   

Načítavam