FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Dekorácie z machu

Štýlové dekorácie z machu

Ak premýšľate nad štýlovými doplnkami do obývačky, kuchyne či pracovne, máme pre vás skvelý tip. Machové dekorácie na stôl alebo komodu dodajú interiéru osobitosť. Vyniknú v každom priestore, bez ohľadu na jeho štýl – minimalizmus, retro, industriálny, bohémsky, rustikálny, škandinávsky, Art Deco, provensálsky…

Machové dekorácie, ktoré poľahky skombinujete s ostatnými doplnkami

Machové dekorácie na stôl prispejú k tomu, že stôl sa stane stredobodom pozornosti. Sú umiestnené v dekoratívnych kvetináčoch (keramická lodička, teakový podnos, kovová amfora a pod.). Ako ich názov napovedá, machové dekorácie na stôl vyrábame z machu. Používame stabilizovaný mach, ktorý dômyselne kombinujeme s brečtanom, bonsajom, palmou, papraďou, papyrusom, eukalyptom a inými rastlinami. Výhodou je, že machové dekorácie na stôl si uchovávajú svoju typickú zelenú farbu, ktorá nevybledne – bez ohľadu na ročné obdobie. Tajomstvom je proces stabilizácie, ktorý prirodzenú vlhkosť rastliny nahradí konzervačným roztokom. Vďaka nemu si mach a ostatné rastliny až na niekoľko rokov uchovajú svoj prirodzený vzhľad a farbu. Zaiste potešujúcou správou je, že naše machové dekorácie na stôl sú bezúdržbové a poľahky ich skombinujete s ostatnými interiérovými doplnkami.

Ak chcete do priestoru vniesť kúsok prírody, ktorá nezvädne, nezhnije, nebude opadávať, lákať hmyz či nebodaj zapáchať – machové dekorácie na stôl (ako aj machové obrazy či izbové bonsaje) sú perfektnou voľbou. Vydržia niekoľko rokov, stačí myslieť na správne podmienky v miestnosti. Machové dekorácie na stôl by nemali byť vystavené priamemu slnečnému svetlu. Taktiež ich umiestňujte čo najďalej od klimatizácie, radiátorov či iných vykurovacích telies.

Veríme, že machové dekorácie na stôl od Perida prispejú k vytvoreniu príjemnejšej atmosféry u vás doma aj v práci.

Načítavam