Nechajte naše produkty hovoriť za nás

Vytvoríme pre vás malé aj veľké machové obrazy, steny a dekorácie podľa požiadavky. Pozrite si ukážku z toho, čo sme doteraz vytvorili.

Domácnosť

Domácnosť

Leto alebo zima? Veľká noc alebo Vianoce? Pripravujeme dekorácie na každú príležitosť zo stabilizovaného machu a rastlín.

Exteriér

Exteriér

Do exteriéru aj na spoločenské akcie.

MONI cukráreň

MONI cukráreň

Dekorovanie MONI cukráreň v Žiline

Machové steny

Machové steny

Dokonalá oáza pokoja pre telo aj dušu v podobe machových stien, obrazov a dekorácií.

Neudoerfler

Neudoerfler

Naše dekorácie spríjemnili priestory showroomu spoločnosti Neudoerfler počas spoločenskej akcie- Krst nového loga. Spríjemnite si kancelárske priestory našimi výrobkami aj vy!

Naše produkty

Naše produkty

Môžete si zakúpiť naše produkty

Machové variácie

Machové variácie

variácie machových obrazov, stien a dekorácií

GURMÁN AWARD 2019

GURMÁN AWARD 2019

Boli sme na 15. ročníku slávnostného udeľovania ocenenia za zásluhy Slovenskej gastronómie a hotelierstva pre rok 2019 , ktorý organizoval Radoslav Nackin. Dekorovali a aranžovali sme GURMÁN AWARD 2019. Spríjemnili sme a dotvorili slávnostnú atmosféru.

Hotel Aréna, Košice

Hotel Aréna, Košice

Naše realizácie: Hotel ARÉNA Košice. Dotvorili sme príjemnú atmosféru machovými obrazmi a zelenými dekoráciami v reštaurácií ZORE. Ďakujeme vedeniu hotela, že sme mohli byť súčasťou pri realizácii priestorov.

Spolupráca

Spolupráca

Spolupracujeme na vašom interiéri s Ing. arch. Klaudiou Chodelkovou zo Žiliny, Ing. arch. Tatianou Pituchovou z Bardejova. Navrhneme Vám váš interiér. Radi vás navštívime, aby sme sa dozvedeli, čo by sa Vám páčilo, aký machový obraz, machová stena, či dekorácia sa Vám najviac hodí do vášho priestoru. Rešpektujeme vaše predstavy a vaš rozpočet. Veríme, že naplníme vaše sny a vo svojom interiéri sa budete cítiť príjemne s pocitom relaxu, či atraktívneho pracovného prostredia.

Workshopy

Workshopy

Kreatívne workshopy - výroba machových obrazov

Machová stena

Machová stena

Realizácia machovej steny do súkromného domu v Košiciach

Machové steny

Machové steny

Realizácia machových stien do reštaurácie v Bardejove. Použili sme kopčekový mach. Steny sú podsvietené. Pracovalo sa nám vynikajúco. Spolupráca s majiteľom reštaurácie pánom Mariánom Nguyenom a Ing. arch. Tatianou Pituchovou, ktorá realizovala interiér bola na vysokej profesionálnej úrovni.

Workshopy

Workshopy

Milí priaznivci stránky PERIDA máme pre vás zaujímavú kreatívnu činnosť workshopy- výroba machových obrazov a dekorácií Viac o workshopoch sa dozviete v sekci workshopy

Penzión ARTin Nitra

Penzión ARTin Nitra

Stála expozícia v Penzióne ARTin v Nitre Máme stálu expozíciu machových obrazov a dekorácií v reštaurácií v penzióne ARTin v Nitre. Obrazy sú predajné. V prípade záujmu kontaktujte nás telefonicky 0903 614 589 alebo mailom perida@perida.sk

Dekoračné  podnosy

Dekoračné podnosy

Vyberte si z našej ponuky dekoračný podnos na machovú dekoráciu

Machová stena

Machová stena

Naša Machová realizácia v súkromnom dome. Rozmer 3,5x2,5m , použitý materiál: všetky druhy stabilizovaného machu, stabilizované rastliny, dreviny a kvety, samorasty, skaly a kamene. Toto dielo vzniklo náročnou prácou. Po dokončení sme si zatliaskali. Zákazník nadšene pozeral a my sme mali od radosti slzy na krajíčku, že tak veľké dielo sa podarilo k spokojnosti zákazníka. Dýcha energiou, ktorá vytvára krásny domov. Pridajte sa a vytvoríme Vám vašu predstavu na zákazku.

Wellness

Wellness

Krása zelene a machu sa šnúby s neuveriteľným pohľadom na machovú stenu so stabilizovanými rastlinami a samorastami. Toto dielo sme vytvorili vo wellness - oázu pokoja a relaxu.

Drevenice rezort

Drevenice rezort

Spolupracujeme s Ing. arch. Katarínou Ihnatišinovou. Machový obraz na recepciu sme vyrobili pre Drevenice rezort Terchová, Vŕšky. A v druhej fáze pracujeme na machových dekoráciach do reštaurácie na stoly a iné machové dekorrácie pre rekonštruovanú reštauráciu. Príďte sa pozrieť a oceníte nielen naše machové výrobky, ktoré si môžete kúpiť, alebo objednať na mieru, ale aj kuchyňu a pivo Vŕšky.

Machové dekorácie

Machové dekorácie

Dekorácie zo stabilizovaného machu a rastlin pre vaše interiéri

Mach.stena Bageteria

Mach.stena Bageteria

Spolupráca s Ing. arch. Klaudiou Chodelkovou. Machová stena - Bageteria na Bulvári v Žiline, v retro štýle. Ako sme to robili. Rozmer 150x150cm.

Mach.stena SIBAREAL

Mach.stena SIBAREAL

Machová stena- machový dážď, realizácia v Bratislave SIBAREAL , rozmer 15m2, použitý plochý a kopčekový mach, stabilizované rastliny

Machová stena Kruhy

Machová stena Kruhy

Realizácia podsvietenej machovej steny v Bytči v bytovom dome

Machové okná

Machové okná

Bezúdržbové machové okná s rastlinami

Machová stena Kruhy

Machová stena Kruhy

Realizácia podsvietenej machovej steny v Bytči, bytový dom.

Wellness Zázrivá

Wellness Zázrivá

Machové steny v Zázrivej vo wellness Jánošíkov dvor. Na detailoch záleží

Rodinný strom

Rodinný strom

Realizácia machovej steny Rodinný strom v súkromnom dome. Detaily ako sme machovu stenu robili

Oprávnený realizátor

Oprávnený realizátor

Som oprávnený realizátor zverejnený v Galérii realizátorov v národnom projekte Podpora rozvoja kreatívneho priemyslu na Slovensku, ktorý je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja, prostredníctvom Operačného programu Výskum a inovácie. Viac na www.vytvor.me

Machové obrazy

Machové obrazy

Netradičné machové obrazy

Biophilic stena

Biophilic stena

Biophilic machová stena zmäkčila chladný obložený blok v interiéri. Máte v pláne zmenu, ale neviete čo by to malo byť. Machová stena Biophilic je dobrá voľba