Nechajte naše produkty hovoriť za nás

Vieme vytvoriť menšie aj väčšie ručne vyrobené machové obrazy, steny a dekorácie podľa požiadavky. Pozrite si ukážku z toho, čo sme doteraz vytvorili.

Domácnosť

Domácnosť

Leto alebo zima? Veľká noc alebo Vianoce? Pripravujeme dekorácie na každú príležitosť.

Exteriér

Exteriér

Do exteriéru aj na spoločenské akcie.

Hotel Diplomat

Hotel Diplomat

Jarné dekorácie v hotely Diplomat

Eiscafe Delicana

Eiscafe Delicana

Dekorovanie Eiscafe Delicana v Žiline

Machové steny

Machové steny

Dokonalá oáza pokoja pre telo aj dušu v podobe machových stien, obrazov a dekorácií.

Neudoerfler

Neudoerfler

Naše dekorácie spríjemnili priestory showroomu spoločnosti Neudoerfler počas spoločenskej akcie- Krst nového loga. Spríjemnite si kancelárske priestory našimi výrobkami aj vy!

Naše produkty

Naše produkty

Môžete si zakúpiť naše produkty

Machové variácie

Machové variácie

variácie machových obrazov, stien a dekorácií

GURMÁN AWARD 2019

GURMÁN AWARD 2019

Boli sme na 15. ročníku slávnostného udeľovania ocenenia za zásluhy Slovenskej gastronómie a hotelierstva pre rok 2019 , ktorý organizoval Radoslav Nackin. Dekorovali a aranžovali sme GURMÁN AWARD 2019. Spríjemnili sme a dotvorili slávnostnú atmosféru.

Hotel Aréna, Košice

Hotel Aréna, Košice

Naše realizácie: Hotel ARÉNA Košice. Dotvorili sme príjemnú atmosféru machovými obrazmi a zelenými dekoráciami v reštaurácií ZORE. Ďakujeme vedeniu hotela, že sme mohli byť súčasťou pri realizácii priestorov.

VINE&DESIGN Žilina

VINE&DESIGN Žilina

Vine & design Kálov 1 Žilina je úzko spätá s PERIDA s.r.o. Spolu Vám navrhneme váš vysnívaný domov alebo vaše pracovné prostredie. Vine & design navrhne a PERIDA zrealizuje machové obrazy , machové steny, dekorácie a machové teraria so sukulentami.

Spolupráca

Spolupráca

Spolupracujeme na vašom interiéri s Ing. arch. Klaudiou Chodelkovou zo Žiliny, Ing. arch. Tatianou Pituchovou z Bardejova. Navrhneme Vám váš interiér. Radi vás navštívime, aby sme sa dozvedeli, čo by sa Vám páčilo, aký machový obraz, machová stena, či dekorácia sa Vám najviac hodí do vášho priestoru. Rešpektujeme vaše predstavy a vaš rozpočet. Veríme, že naplníme vaše sny a vo svojom interiéri sa budete cítiť príjemne s pocitom relaxu, či atraktívneho pracovného prostredia.

Workshopy

Workshopy

Kreatívne workshopy - výroba machových obrazov

Machová stena

Machová stena

Realizácia machovej steny do súkromného domu v Košiciach

Machové steny

Machové steny

Realizácia machových stien do reštaurácie v Bardejove. Použili sme kopčekový mach. Steny sú podsvietené. Pracovalo sa nám vynikajúco. Spolupráca s majiteľom reštaurácie pánom Mariánom Nguyenom a Ing. arch. Tatianou Pituchovou, ktorá realizovala interiér bola na vysokej profesionálnej úrovni.

Workshopy

Workshopy

Milí priaznivci stránky PERIDA máme pre vás zaujímavú kreatívnu činnosť workshopy- výroba machových obrazov a dekorácií Viac o workshopoch sa dozviete v sekci workshopy

Penzión ARTin Nitra

Penzión ARTin Nitra

Stála expozícia v Penzióne ARTin v Nitre Máme stálu expozíciu machových obrazov a dekorácií v reštaurácií v penzióne ARTin v Nitre. Obrazy sú predajné. V prípade záujmu kontaktujte nás telefonicky 0903 614 589 alebo mailom perida@perida.sk