FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Nechajte naše produkty hovoriť za nás

Vytvoríme pre vás akékoľvek machové obrazy, steny, zelené ostrovy, bonsaje a dekorácie podľa požiadavky. Pozrite si ukážku z toho, čo sme doteraz vytvorili.

Machové steny

Machové steny

Dokonalá oáza pokoja pre telo aj dušu v podobe machových stien, obrazov a dekorácií.

Naše produkty

Naše produkty

Môžete si zakúpiť naše produkty

Machové variácie

Machové variácie

variácie machových obrazov, stien a dekorácií

Hotel Aréna, Košice

Hotel Aréna, Košice

Naše realizácie: Hotel ARÉNA Košice. Dotvorili sme príjemnú atmosféru machovými obrazmi a zelenými dekoráciami v reštaurácií ZORE. Ďakujeme vedeniu hotela, že sme mohli byť súčasťou pri realizácii priestorov.

Workshopy

Workshopy

Kreatívne workshopy - výroba machových obrazov

Machové steny

Machové steny

Realizácia machových stien do reštaurácie v Bardejove. Použili sme kopčekový mach. Steny sú podsvietené. Pracovalo sa nám vynikajúco. Spolupráca s majiteľom reštaurácie pánom Mariánom Nguyenom a Ing. arch. Tatianou Pituchovou, ktorá realizovala interiér bola na vysokej profesionálnej úrovni.

Workshopy

Workshopy

Milí priaznivci stránky PERIDA máme pre vás zaujímavú kreatívnu činnosť workshopy- výroba machových obrazov a dekorácií Viac o workshopoch sa dozviete v sekci workshopy

Dekoračné  podnosy

Dekoračné podnosy

Vyberte si z našej ponuky dekoračný podnos na machovú dekoráciu

Machová stena

Machová stena

Naša Machová realizácia v súkromnom dome. Rozmer 3,5x2,5m , použitý materiál: všetky druhy stabilizovaného machu, stabilizované rastliny, dreviny a kvety, samorasty, skaly a kamene. Toto dielo vzniklo náročnou prácou. Po dokončení sme si zatliaskali. Zákazník nadšene pozeral a my sme mali od radosti slzy na krajíčku, že tak veľké dielo sa podarilo k spokojnosti zákazníka. Dýcha energiou, ktorá vytvára krásny domov. Pridajte sa a vytvoríme Vám vašu predstavu na zákazku.

Wellness

Wellness

Krása zelene a machu sa šnúby s neuveriteľným pohľadom na machovú stenu so stabilizovanými rastlinami a samorastami. Toto dielo sme vytvorili vo wellness - oázu pokoja a relaxu.

Drevenice rezort

Drevenice rezort

Spolupracujeme s Ing. arch. Katarínou Ihnatišinovou. Machový obraz na recepciu sme vyrobili pre Drevenice rezort Terchová, Vŕšky. A v druhej fáze pracujeme na machových dekoráciach do reštaurácie na stoly a iné machové dekorrácie pre rekonštruovanú reštauráciu. Príďte sa pozrieť a oceníte nielen naše machové výrobky, ktoré si môžete kúpiť, alebo objednať na mieru, ale aj kuchyňu a pivo Vŕšky.

Machové dekorácie

Machové dekorácie

Dekorácie zo stabilizovaného machu a rastlin pre vaše interiéri

Mach.stena Bageteria

Mach.stena Bageteria

Spolupráca s Ing. arch. Klaudiou Chodelkovou. Machová stena - Bageteria na Bulvári v Žiline, v retro štýle. Ako sme to robili. Rozmer 150x150cm.

Mach.stena SIBAREAL

Mach.stena SIBAREAL

Machová stena- machový dážď, realizácia v Bratislave SIBAREAL , rozmer 15m2, použitý plochý a kopčekový mach, stabilizované rastliny

Machová stena Kruhy

Machová stena Kruhy

Realizácia podsvietenej machovej steny v Bytči v bytovom dome

Machové okná

Machové okná

Bezúdržbové machové okná s rastlinami

Machová stena Kruhy

Machová stena Kruhy

Realizácia podsvietenej machovej steny v Bytči, bytový dom.

Wellness Zázrivá

Wellness Zázrivá

Machové steny v Zázrivej vo wellness Jánošíkov dvor. Na detailoch záleží

Rodinný strom

Rodinný strom

Realizácia machovej steny Rodinný strom v súkromnom dome. Detaily ako sme machovu stenu robili

Biophilic stena

Biophilic stena

Biophilic machová stena zmäkčila chladný obložený blok v interiéri. Máte v pláne zmenu, ale neviete čo by to malo byť. Machová stena Biophilic je dobrá voľba

Machová stena h

Machová stena h

Zelené bezúdržbové machové steny a dekorácie vo vstupnej hale. Súkrimny dom v Budatíne

Bonsaje

Bonsaje

Exkluzívne stabilizované bonsaje

Zelený ostrov

Zelený ostrov

Zelený ostrov, rozmer:140x45cm, výška 95cm. Použitie dekorácií zo stabilizovaných machov, rastlín a drevín dodáva jedinečný charakter interiéru. Navštívime vás, navrhneme a vytvoríme pre vás vlastný zelený prístav. Jedinečný projekt do firmy, hotela, reštaurácie, súkromný interiér, nákupné centrá… teda všade.

Trendy dizajn

Trendy dizajn

Machová trendy stena s logom

Načítavam