FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Nechajte naše produkty hovoriť za nás

Vytvoríme pre vás akékoľvek machové obrazy, steny, zelené ostrovy, bonsaje a dekorácie podľa požiadavky. Pozrite si ukážku z toho, čo sme doteraz vytvorili.

Machové steny

Machové steny

Dokonalá oáza pokoja pre telo aj dušu v podobe machových stien, obrazov a dekorácií.

Naše produkty

Naše produkty

Môžete si zakúpiť naše produkty

Machové variácie

Machové variácie

variácie machových obrazov, stien a dekorácií

Hotel Aréna, Košice

Hotel Aréna, Košice

Naše realizácie: Hotel ARÉNA Košice. Dotvorili sme príjemnú atmosféru machovými obrazmi a zelenými dekoráciami v reštaurácií ZORE. Ďakujeme vedeniu hotela, že sme mohli byť súčasťou pri realizácii priestorov.

Workshopy

Workshopy

Kreatívne workshopy - výroba machových obrazov

Machové steny

Machové steny

Realizácia machových stien do reštaurácie v Bardejove. Použili sme kopčekový mach. Steny sú podsvietené. Pracovalo sa nám vynikajúco. Spolupráca s majiteľom reštaurácie pánom Mariánom Nguyenom a Ing. arch. Tatianou Pituchovou, ktorá realizovala interiér bola na vysokej profesionálnej úrovni.

Workshopy

Workshopy

Milí priaznivci stránky PERIDA máme pre vás zaujímavú kreatívnu činnosť workshopy- výroba machových obrazov a dekorácií Viac o workshopoch sa dozviete v sekci workshopy

Dekoračné  podnosy

Dekoračné podnosy

Vyberte si z našej ponuky dekoračný podnos na machovú dekoráciu

Machová stena

Machová stena

Naša Machová realizácia v súkromnom dome. Rozmer 3,5x2,5m , použitý materiál: všetky druhy stabilizovaného machu, stabilizované rastliny, dreviny a kvety, samorasty, skaly a kamene. Toto dielo vzniklo náročnou prácou. Po dokončení sme si zatliaskali. Zákazník nadšene pozeral a my sme mali od radosti slzy na krajíčku, že tak veľké dielo sa podarilo k spokojnosti zákazníka. Dýcha energiou, ktorá vytvára krásny domov. Pridajte sa a vytvoríme Vám vašu predstavu na zákazku.

Wellness

Wellness

Krása zelene a machu sa šnúby s neuveriteľným pohľadom na machovú stenu so stabilizovanými rastlinami a samorastami. Toto dielo sme vytvorili vo wellness - oázu pokoja a relaxu.

Drevenice rezort

Drevenice rezort

Spolupracujeme s Ing. arch. Katarínou Ihnatišinovou. Machový obraz na recepciu sme vyrobili pre Drevenice rezort Terchová, Vŕšky. A v druhej fáze pracujeme na machových dekoráciach do reštaurácie na stoly a iné machové dekorrácie pre rekonštruovanú reštauráciu. Príďte sa pozrieť a oceníte nielen naše machové výrobky, ktoré si môžete kúpiť, alebo objednať na mieru, ale aj kuchyňu a pivo Vŕšky.

Machové dekorácie

Machové dekorácie

Dekorácie zo stabilizovaného machu a rastlin pre vaše interiéri

Mach.stena Bageteria

Mach.stena Bageteria

Spolupráca s Ing. arch. Klaudiou Chodelkovou. Machová stena - Bageteria na Bulvári v Žiline, v retro štýle. Ako sme to robili. Rozmer 150x150cm.

Mach.stena SIBAREAL

Mach.stena SIBAREAL

Machová stena- machový dážď, realizácia v Bratislave SIBAREAL , rozmer 15m2, použitý plochý a kopčekový mach, stabilizované rastliny

Machová stena Kruhy

Machová stena Kruhy

Realizácia podsvietenej machovej steny v Bytči v bytovom dome

Machové okná

Machové okná

Bezúdržbové machové okná s rastlinami

Machová stena Kruhy

Machová stena Kruhy

Realizácia podsvietenej machovej steny v Bytči, bytový dom.

Wellness Zázrivá

Wellness Zázrivá

Machové steny v Zázrivej vo wellness Jánošíkov dvor. Na detailoch záleží

Rodinný strom

Rodinný strom

Realizácia machovej steny Rodinný strom v súkromnom dome. Detaily ako sme machovu stenu robili

Biophilic stena

Biophilic stena

Biophilic machová stena zmäkčila chladný obložený blok v interiéri. Máte v pláne zmenu, ale neviete čo by to malo byť. Machová stena Biophilic je dobrá voľba

Machová stena h

Machová stena h

Zelené bezúdržbové machové steny a dekorácie vo vstupnej hale. Súkrimny dom v Budatíne

Bonsaje

Bonsaje

Exkluzívne stabilizované machové bonsaje sú vyrobené z machu, skál, rastlin, piesku, ihličnanov a drevín do rôznych podnosov. Sú bezúdržbové a vydržia mnoho rokov. Machové stabilizované bonsaje sú exkluzívny doplnok do všetkých moderných interierov. Vyrábame pre vás aj na mieru. Volajte, píšte cez náš kontakt.

Zelený ostrov

Zelený ostrov

Zelený ostrov, rozmer:140x45cm, výška 95cm. Použitie dekorácií zo stabilizovaných machov, rastlín a drevín dodáva jedinečný charakter interiéru. Navštívime vás, navrhneme a vytvoríme pre vás vlastný zelený prístav. Jedinečný projekt do firmy, hotela, reštaurácie, súkromný interiér, nákupné centrá… teda všade.

Trendy dizajn

Trendy dizajn

Machová trendy stena s logom

Načítavam