FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Workshopy - výroba machového obrazu

Z lesa a lúky na vašu stenu – výroba machového obrazu je skvelou relaxačnou aktivitou, výsledkom ktorej je jedinečný a netradičný obraz, ktorý nekúpite v žiadnom obchode. Jeho autorom ste totiž vy sami.

Pozývame vás na kreatívny WORKSHOP – výroba machového obrazu, na ktorom si vyrobíte vlastný machový obraz, dozviete sa odkiaľ pochádzajú stabilizované machy či ako sa stabilizujú machy, rastliny aj dreviny, kam umiestniť hotový machový obraz aj ako sa oň starať. Na workshope dostanete potrebný materiál na výrobu machového obrazu a naučíte sa, ako si vyrobiť machový obraz podľa vlastnej fantázie a kreativity. Hotové dielo si odnesiete a bude zdobiť váš interiér.

Výroba machového obrazu ako spôsob relaxu

Stavte na nápaditosť, fantáziu aj vlastnú kreativitu a presvedčte sa, že výroba machového obrazu je perfektným spôsobom, ako aspoň na chvíľku zabudnúť na stres, pracovné problémy či rôzne starosti a povinnosti. Vytvorte si vlastný obraz, ktorý nielenže vyjadrí vaše nadšenie pre prírodu, ale zároveň vystihne vašu osobnosť. Hotový obraz si môžete zavesiť na stenu, príp. ho darovať známemu. Rozhodne pôjde o výnimočný darček pre mamu, priateľku, kamarátku či kolegyňu, ktoré ocenia jeho výnimočnú hodnotu. Navyše, machové obrazy (a vlastne machové dekorácie, resp. prírodné dekorácie ako také) sú aktuálne vyhľadávaným  interiérovým doplnkom.

Kreatívne workshopy – tvorba machových obrazov

Workshopy – výroba machového obrazu organizujeme celoročne aj pre súkromné oslavy, párty,  firmy (ideálna aktivita v rámci teambuildingu), eventové akcie, pobytové workshopy v hoteloch a ubytovacích zariadeniach po celom Slovensku v rámci psychohygieny a kreatívneho relaxu (aj vyplnenie programu pre hostí, animátorské podujatia a pod.). Využiť môžete aj svoje benefity cez  Benefit plus.

Termíny pre skupinové, pobytové, eventové, teambuildingové, hotelové a ostatné skupinové workshopy po dohode (perida@perida.sk, 0903 614 589).

Výroba machového obrazu nie je náročná. Predstavuje vhodnú aktivitu pre jednotlivcov a skupinky – seniorov, dospelých aj mládež, dokonca aj pre deti (od 5 rokov). Ide o vynikajúce spestrenie hodín výtvarnej výchovy či pracovného vyučovania.

Zapojte aj vy vlastnú fantáziu a zručnosti. Dovoľte vyniknúť vlastnej tvorbe pred hotovými sériovými obrazmi z obchodov. Že ste ešte nikdy nevytvárali nič podobné? Nevadí, výroba machového obrazu síce bude prebiehať vo vašej réžii, avšak pod odborným dohľadom našich skúsených aranžérov, ktorí vám všetko potrebné vysvetlia a v prípade potreby pomôžu.

Veríme, že výroba machového obrazu poteší vás aj vašu peňaženku. Cena workshopu je 75 € na osobu (zahŕňa materiál na výrobu machového obrazu, rám, ekolepidlo na mach, info o machoch a práci s nimi, ako aj pitný režim). V prípade záujmu nás kontaktujte na mobil: 0903 614 589 ale e-mailom: zimmerova@perida.sk alebo perida@perida.sk.

Ak si budete chcieť vytvoriť vlastný machový obraz v pohodlí domova, skúste naše balíčky (veľkosť S, L alebo XL), v ktorých nájdete potrebné príslušenstvo (stabilizovaný mach, rastliny, lepidlo, štetce, kamene a ostatné pomôcky).

TERMÍNY workshopov pre jednotlivcov:

Ateliér PERIDA v Žiline 

- o 10:00 hod. / každú sobotu / adresa: Rosinská cesta 8, 01008 Žilina, 2.poschodie, parkovanie zdarma. Prihlásenie na perida@perida.sk alebo 0903 614 589.

Okresná knižnica Dávida Gutgesela v Bardejove / pre východné Slovensko

- 4.7.2023  16:30

- 1.8.2023  16:30

- 5.9.2023  16:30

Radničné námestie 1, Bardejov. Prihlásenie na vlkovicova@gutgesel.sk alebo 054/ 472 21 05. Minimálny počet prihlásených od 5 osôb.  

Tešíme sa na vás.

Načítavam