FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Workshopy - výroba machového obrazu

Workshopy (kurzy) na výrobu machových obrazov sú skvelou príležitosťou pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť tvoriť umelecké diela s použitím stabilizovaného machu. Workshopy - výroba machového obrazu sú vhodné ako darček. Odporúčame naše workshopy aj na súkromnú párty (minimálne 5 osôb) a na firemné teambuildingy (minimálne 10 osôb) - môžete si objednať. Pre viac ako 10 osôb poskytujeme zľavu. Workshopy - výroba machového obrazu rozvíjajú kreatívne myslenie, poskytujú relax a psychohygienu. Workshopy (kurzy) sú vhodné pre deti od 5 rokov a pre dospelých -  všetky vekové kategórie a pohlavia.

V priestoroch ateliér PERIDA prebiehajú workshopy každú sobotu od 10:00. V cene workshopu je všetko čo budete potrebovať na workshop - výroba machového obrazu. Máte záujem?

Workshop prebieha v týchto bodoch:

1. Predstavenie stabilizovaného machu:

Úvodnú časť workshopu zameriavame na predstavenie stabilizovaného machu, jeho vlastností a možností použitia pri tvorbe machových umeleckých diel.

2. Techniky tvorby:

Workshop zahŕňa rôzne techniky tvorby s použitím machu, ako je napríklad vrstvenie, tvarovanie, alebo vytváranie textúry, či použitie stabilizovaných rastlín a iných prírodných rekvizít.

3. Praktická časť:

Účastníci majú možnosť samostatne vytvárať svoje machové obrazy pod našim vedením. To zahŕňa výber vhodného pozadia, rámu a zváženie kompozície a aplikáciu machu.

4. Kreatívne inšpirácie:

Workshop ponúka rôzne kreatívne inšpirácie a nápady na tvorbu machových obrazov, aby účastníci mali možnosť experimentovať a objavovať nové spôsoby tvorby.

5. Diskusia a spätná väzba:

Čas na diskusiu a spätnú väzbu je dôležitou súčasťou workshopu, kde naši účastníci zdieľajú svoje skúsenosti, otázky a nápady s ostatnými a získavajú konštruktívnu spätnú väzbu aj od nás.

Naše workshop sú zábavným a vzdelávacím zážitkom pre každého, kto má záujem o tvorbu machových obrazov a chce sa dozvedieť viac o tejto umeleckej technike.

Načítavam