FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Machové steny

Pretvorte interiér na nadčasové umelecké dielo, v ktorom hlavnú úlohu zohráva príroda – riešením je machová stena na mieru. Výborne zapadne do každého moderného priestoru a dodá mu osobitný charakter a ráz. Machová stena je obľúbeným prvkov uznávaných dizajnérov a architektov, ktorí ju čoraz častejšie pridávajú do svojich návrhov. Machová stena je totiž akýmsi symbolom ekologického a inovatívneho myslenia aj postoja. Výhodou je, že vynikne v každej miestnosti – machová stena v kúpeľni, obývačke, spálni, kancelárii či zasadačke zaiste upúta.  

Benefity machovej steny

- ak umiestnite živý mach na stenu, získate originálny, nápaditý, funkčný a zároveň dekoratívny doplnok, ktorý priestoru dodá pridanú hodnotu a zároveň doň vnesie obrovský kusisko prírody,

- estetickosť snúbiaca sa s harmóniou a útulnosťou,

- prírodná zeleň sa vo všeobecnosti vyznačuje upokojujúcimi vlastnosťami,

- bez akejkoľvek údržby – tajomstvom je stabilizovaný mach, ktorý si nevyžaduje vodu, svetlo a vlastne žiadnu špeciálnu starostlivosť,

- ekologický aspekt – pracujeme výhradne s prírodnými materiálmi, s dôrazom na ochranu životného prostredia,

- machová stena je skvelou voľbou, ak potrebujete zakryť nedokonalosti na stene,

- eliminácia hluku – machová stena má výborné akustické vlastnosti,

- dlhá životnosť machu – machová stena si niekoľko rokov uchováva prirodzený zelený vzhľad,

- rôzne prevedenia machovej steny, pričom každá je originálnym výsledkom poctivej ručnej práce.

S machovými dekoráciami rôznych rozmerov a realizácií máme bohaté skúsenosti. Neustále sa vzdelávame a hľadáme nové inšpirácie aj kreatívne cesty. Výsledkom nášho úsilia je výroba machových stien, ako aj nápadité machové dekorácie na mieru (dizajnové machové obrazy, aranžmány a i.), podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov.

Radi aj pre vás vytvoríme štýlovú machovú stenu za prívetivú cenu. Veríme, že sa stane funkčnou ozdobou vašej domácnosti, firmy či vestibulu.  

Načítavam