FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Dnes sa, našťastie, čoraz viac ľudí vracia k prírode – a to aj cez prírodné dekorácie, ktoré majú svoje nenapodobiteľné čaro. Stačí ich vhodne umiestniť a vaša obývačka, spálňa či kancelária bude pôsobiť útulnejšie a harmonickejšie.

Prírodné dekorácie od Perida oživia interiér u vás doma, vo vestibule firmy alebo na recepcii hotela. Vynikajú precíznou remeselníckou prácou. Veľkú pozornosť venujeme každému – aj tomu najmenšiemu – detailu. Dôraz kladieme na kvalitu a maximálnu spokojnosť zákazníka.

Machové prírodné dekorácie

Naša ponuka zahŕňa nadčasové a moderné prírodné dekorácie v niekoľkých prevedeniach. Žiadané sú machové obrazy, machové dekorácie či machová stena, resp. zelené steny. Vyrábame ich z čisto prírodných materiálov (stabilizovaný mach, dreviny, kvetiny a i.), ktoré sú vhodne ošetrené, aby boli zdravotne nezávadné – pre vás aj vašich domácich miláčikov.

Veľkým benefitom je, že machové prírodné dekorácie nepotrebujú prakticky žiadnu údržbu. Vďaka stabilizácii sú všetky zložky dekorácií uchované v pôvodnom stave, a teda nebudú vädnúť ani hniť. V takomto stave vydržia niekoľko rokov, pričom si uchovávajú svoju farbu, tvar aj rozmer. Stabilizovaný mach či iné rastliny už nebudú ďalej rásť a ani sa rozmnožovať. Je dôležité dodať, že machové prírodné dekorácie neplesnejú a ani nie sú lákavé pre hmyz.

Viaceré prírodné dekorácie máme skladom a môžete si ich objednať priamo na našom e-shope. Samozrejme, že v prípade dohody vám prírodné dekorácie navrhneme a vytvoríme na mieru.

Veríme, že prírodné dekorácie od Perida vytvoria z miestnosti výnimočný priestor s jedinečným prírodným čarom a že sa z nich budete tešiť každý deň.

Načítavam