FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Vyberte si dekorácie na stenu do obývačky či inej miestnosti, ktoré zaujmú na prvý pohľad. My v Peride sme presvedčení, že práve machové dekorácie na stenu do obývačky dotvoria atmosféru celého interiéru a vdýchnu mu akúsi ladnosť, neopakovateľnosť a nenútenosť prírody. Na výber máte machové obrazy alebo machové dekorácie v rôznych aranžmánoch. Obrovským hitom je machová stena.

Nezabúdajte, že správne dekorácie na stenu do obývačky, spálne, kuchyne či kancelárie dokážu z každého priestoru vytvoriť unikátne miesto, kde sa budete cítiť príjemnejšie a komfortnejšie.

Ako vybrať dekorácie na stenu do obývačky?

Prinášame zopár užitočných tipov:

- dekorácie na stenu do obývačky by mali plynulo ladiť s ostatným interiérovým zariadením a vytvárať príjemný protiklad k farbe steny (príliš veľa farieb môže pôsobiť rušivo) – machové dekorácie sú perfektnou voľbou, keďže predstavujú pomyslenú zlatú strednú cestu,

- široké steny viete opticky zmenšiť pomocou niekoľkých obrazov či dekorácií zavesených vedľa seba, resp. pod sebou,

- menej je niekedy viac – pozor na obrovské množstvo doplnkov, často vedú k vytvoreniu vizuálneho dizajnového chaosu,

- rozmernejšie machové dekorácie na stenu do obývačky sa hodia do izieb či vstupných hál s väčšími nevyužitými plochami (vo veľkom priestore vynikne machová stena, príp. set viacerých machových obrazov).

Načítavam