FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Milý machový darček pre mamu, priateľku, sestru či kolegyňu

Narodeniny, meniny, špeciálne výročie alebo oslava povýšenia v práci – a vy potrebujete zohnať nápaditý a originálny darček pre mamu, švagrinú, sestru, manželku priateľku, kamarátku, kolegyňu či darček pre babku? V našom e-shope určite nájdete milú pozornosť, s ktorou rozhodne zaujmete. 

Machové obrazy

Nadčasový, vždyzelený, bezúdržbový, štýlový a dizajnový kúsok prírody, ktorý do každého interiéru vnesie kúsok výnimočnosti – machové obrazy sú skvelý darček pre mamu či darček pre manželku – a vlastne každého, kto má pozitívny vzťah k prírode. Ak vašu mamu, snúbenicu, manželku alebo priateľku zaujíma výroba machového obrazu, môžete jej kúpiť aj darčekovú poukážu  na workshop.

Machové dekorácie

Ďalšou možnosťou sú machové dekorácie na stenu do obývačky, spálne, vstupnej haly či kancelárie. Zútulnia a zatraktívnia priestor a podčiarknu jeho nevšednosť. Umiestnite machové dekorácie na stôl alebo komodu a získate jedinečný doplnok. Všetky machové dekorácie totiž vyrábame ručne. Používame stabilizovaný mach, rastliny a dreviny. Takýto darček pre mamu, babku, tetu či manželku výborne poukáže na vrúcnosť vášho vzťahu.

Izbové bonsaje

Hľadáte darček pre mamu alebo darček pre kamarátku – milovníčku rastlín? Odporúčame izbové bonsaje, ktoré obohatia zbierku zelene o netypický kúsok. Výhodou je, že naše izbové bonsaje sú bezúdržbové a svoj krásny prírodný vzhľad si uchovajú niekoľko rokov. Sme presvedčení, že vaša mama si pri každom pohľade na bonsaj spomenie na okamih obdarovania.

Nie ste si istí, aký darček pre mamu, sestru či známu kúpiť? Nechajte ich vybrať si podľa vlastného uváženia. Riešením je darčeková poukážka na nákup našich produktov, ktorú máme v dvoch variáciách – 150 alebo 300 eur.

Načítavam