Všetko, čo by ste mali vedieť o stabilizovaných machoch, rastlinách a o našom prístupe k zákazníkovi.

Mach je pestovaný ekologicky na certifikovaných farmách a je šetrne zbieraný v prírode tak, aby sa nenarušil ekosystém a zabezpečil prirodzený cyklus obnovy porastu. To znamená, že sa nevyplienia celé lány, ale zbierajú sa na vegetačnom vrchole a postupne jedni sa zbierajú a ďalšie dorastajú. Následne sa ručne triedi a stabilizuje tak, aby mach a rastliny spĺňali európske normy, vysokú kvalitu stabilizácie a  trvanlivosti. Pri stabilizácii miazgu v rastline a machu nahradí glycerín a chlorofyl nahradí potravinárske farbivo. Po stabilizácii sa prirodzenou cestou suši  

Z upraveného stabilizovaného machu a rastlín ručne vytvárame originálne machové obrazy, steny a dekorácie, zelené machové ostrovy a stabilizované bonsaje do interiéru s citom pre detail a profesionálne spracovanie.

Machové obrazy , steny vyrábame z plochého, kopčekového machu, z islandského lišajníka, alebo aj s rastlinami, drevinami a okrasným drevom. Ponúkame vám vysoko kvalitný a vždy zelený machový dizajn steny a obrazu.  Použitie je rôzne, či ide o dizajn na strop, stenu, alebo reprezentatívne aranžmány v hoteloch, pri zariaďovaní obchodov, v kanceláriách, alebo na recepciách. Veľkým pútačom pozornosti budú naše machové steny, obrazy a dekorácie aj v súkromných interieroch, bytoch a domoch. Navrhneme extra dizajn práve do vašej obývacej izby, haly, chodby, na stenu, nad schodište, alebo spálni. Radi vás navštívime, aby sme videli interiérový dizajn a pomohli vám s výberom.  

Aby ste si zvýraznili a podporili firemnú identitu pomôžeme vám s výberom a realizáciou machového loga, piktogramov, alebo nápisov z rôznych druhov machu a so zapracovaním individuálnych požiadaviek.

 PERIDA@PERIDA.SK

mobil: +421 903 614 589

Môžete sa na nás obrátiť s maximálnou dôverou. Chápeme vaše predstavy a potreby, preto individuálne pristupujeme ku každému zákazníkovi zvlášť s porozumením a rešpektom. A na záver by sme chceli podotknúť, že vám poskytujeme predĺženú záruku na 36 mesiacov, 12 mesiacov starostlivosť  o vašu machovú stenu zdarma a dopravu tiež zdarma. 

váš Tím PERIDA