Machové dekorácie na stôl môžu skvelo doplniť luxusný interiér a pridať prírodný element do jedálneho priestoru, obývačky, ale aj do pracovného interiéru či hál a recepcii. Našr machové dekorácie slúžia ako luxusné doplnky na stôl:https://www.perida.sk/machove-dekoracie/8.html

**Machové stredové dekorácie:** Vyrábamr luxusné stredové dekorácie zo zmesi machu a kvetov. Sklenené nádoby alebo elegantné vázy môžu byť ideálnym podkladom pre tento exkluzívny aranžmán.

**Machové svadobné aranžmány:** Pre oslavy a špeciálne príležitosti vytvoríme machové svadobné aranžmány. Kombinácia machu s jemnými sviečkami a zlatými doplnkami môže vytvoriť elegantný stolový aranžmán.

**Machové dekorácie v teakovom dreve, miske. Špecifické čisto prírodné dekorácie absolútny trend.   

**Machové servítky s prsteňmi:** detaily z machu k servítkam a ozdobíme ich zlatými alebo striebornými prsteňmi. Tento jednoduchý prvok môže značne prispieť k celkovému luxusnému dojmu prestretého stola. 

Pri vytváraní machových dekorácií na stôl výrazne kladieme dôraz a pozor na rovnováhu medzi prírodným a luxusným vzhľadom. Kombinácia machu s kovovými doplnkami a kvalitnými materiálmi vytvorí  efektívny kontrast, ktorý priláka pozornosť a dopraje jedinečný a luxusný zážitok.