FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Workshopy

Zdravíme všetkých kreatívcov! 

Pozývame vás na kreatívny WORKSHOP- výroba machového obrazu, kde si vyrobíte vlastný machový obraz, dozviete sa odkiaľ pochádzajú stabilizované machy, ako sa stabilizujú machy, rastliny a dreviny, kam umiestniť hotový machový obraz a ako sa starať o machový obraz.

Dostanete všetok materiál na výrobu machového obrazu a naučíte sa ako si vyrobiť machový obraz, podľa vlastnej fantázie a kreativity.

Hotové dielo si odnesiete a bude Vám zdobiť váš interiér.

 

Pozor zmena!

Počas pandémickej situácie nezabudnite na respirátor. Ak sa zdravotne necítite dobre,  je na mieste otestovať sa a oznámiť nám, že zo zdravotných dôvodov sa workshopu nezúčastníte. V takom prípade dohodneme nový termín účasti na workshope. Ďakujeme za pochopenie.

Kreatívne workshopy - výroba machových obrazov a dekorácií  sa konaju počas  celého roka  druhú sobotu v mesiaci v Krajskej knižnici v Žiline od 10:00 do 12:00 , alebo každú sobotu od 10:00 do 12:00 v ateliéri PERIDA, Dom techniky, Vysokoškolákov 4, 010 01 Žilina /parkovanie: parkovisko Dom techniky/

 

 

Na hlavnej stránke v sekcií cenník produktov nájdete produkt workshop-výroba machového obrazu, ktorý si objednáte. My zaregistrujeme objednávku a pošleme vám faktúru k úhrade. Po úhrade dohodneme termín workshopu.

Záujemcovia prihláste sa a zaregistrujte si termín workshopu aj mailom alebo  perida@perida.sk  alebo telefonicky: 0903614589

Do mailu prosím uveďte meno, priezvisko a adresu, aby sme vám vedeli poslať doklad k úhrade workshopu.

 

Workshopy- tvorba machového obrazu organizujeme celoročne aj pre firmy, eventové akcie, pobytové workshopy v hoteloch a ubytovacích zariadeniach po celom Slovensku v rámci psychohygieny a kreatívneho relaxu. Využiť môžete aj svoje benefity Benefit plus.

 

 

====================================

 

Cena workshopu je 72,-€ na osobu, v cene workshopu je všetok materiál na výrobu machového obrazu, rám, ekolepidlo na mach, info o machoch a práca s nimi a pitný režim.

 

 Kontakt:

 mobil: 0903 614 589

             zimmerova@perida.sk

             perida@perida.sk 

 

Načítavam