Workshopy

Zdravíme všetkých kreatívcov! 

Pozývame vás na kreatívny WORKSHOP- výroba machového obrazu, alebo machovej dekorácie, 

kde si vyrobíte vlastný machový obraz či machovú dekoráciu a dozviete sa odkiaľ pochádzajú stabilizované machy, ako sa stabilizujú machy, rastliny a dreviny, kam umiestniť hotový machový obraz a ako sa starať o machový obraz.

Dostanete všetok materiál na výrobu machového obrazu, alebo machovej dekorácie a naučíte sa ako si vyrobiť taký obraz, podľa vlastnej fantázie a kreativity.

Hotové dielo si odnesiete a bude Vám zdobiť váš interiér.

 

Pozor zmena!

Počas pandémickej situácie je potrebný na workshop NEGATÍVNY COVID TEST nie starší ako 3 dni, alebo doklad o očkovani.

Kreatívne workshopy - výroba machových obrazov a dekorácií  sa konaju počas  celého roka každú druhú sobotu v mesiaci v Krajskej knižnici v Žiline od 10:00 do 12:00 , alebo každú sobotu v ateliéri PERIDA, Dom techniky 3151, Žilina /parkovanie: parkovisko Dom techniky/

Na hlavnej stránke v sekcií cenník produktov nájdete produkt workshop-výroba machového obrazu, ktorý si objednáte. My zaregistrujeme objednávku a pošleme vám faktúru k úhrade. Po úhrade dohodneme termín workshopu.

Záujemcovia prihláste sa a zaregistrujte si termín workshopu po úhrade faktúry, ktorú Vám pošleme do mailu  zimmerova@perida.sk  alebo  perida@perida.sk  alebo telefonicky: 0903614589

Workshopy- tvorba machového obrazu organizujeme celoročne aj pre firmy, eventové akcie v rámci psychohygieny a kreatívneho relaxu. Využiť môžete aj svoje benefity Benefit plus.

 

 

====================================

 

Cena workshopu je 70,-€ na osobu, v cene workshopu je všetok materiál na výrobu machového obrazu alebo machovej dekorácie, rám, ekolepidlo na mach, info o machoch a práca s nimi, káva a pitný režim.

 

 Kontakt:

 mobil: 0903 614 589

             zimmerova@perida.sk

             perida@perida.sk 

 

 

Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy