FBP

Zadajte vyhľadávaný výraz a stlačte ENTER

Vyrábame pre Vás

Našimi machovými obrazmi,  machovými stenami, stabilizovanými machovými bonsajmi, zelenými machovými ostrovmi a machovými dekoráciami vieme zatraktívniť a zútulniť  súkromné domy, hotely, reštaurácie, penzióny, nákupné centrá a firiemné interiéri. Váš interiér nadobudne luxusný vzhľad. Vnesieme do vášho interiéru relax v podobe zelených machových prvkov.  Dekorujeme podľa vašich predstáv a dohody. Vytvoríme akékoľvek  machové obrazy, machové steny a machové dekorácie podľa požiadavky. Premeníme Váš interiér, komerčné priestory aj domácnosti k vašej maximálnej spokojnosti. 

Dekoratérstvo a floristika

Dekoratérstvo a floristika

Navrhneme a vytvoríme do Vášho interiéru alebo exteriéru aranžmány, dekorácie alebo kvetinovú výzdobu na mieru.

Dekorujeme a aranžujeme z rôznych predmetov, ako sú sviečky, podnosy, tácky, lampáše... Vyrábame aranžované terária, zelené steny, zelené obrazy. Vieme zhotoviť obrazové dekorácie, plastické dekorácie. V našej ponuke sú jarné, letné, jesenné, zimné, halloweenske, vianočné, vintage aranžmány, na výrobu ktorých používame buď živé alebo umelé kvety, keramiku, prírodné materiály ako drevo, kamene, mach, prútie...Dokážeme vkusne a nápadito dekorovať vaše domovy, hotely, reštaurácie, obchody.

Našimi dekoráciami vieme zatraktívniť aj exteriér ako sú terasy alebo dvory súkromných domov, hotelov, reštaurácií, penziónov. Floristické a aranžérske dekorácie vyrábame ručne s láskou a nehou.

Recyklované výrobky

Recyklované výrobky

Vyrábame a dekorujeme prevažne z recyklovaných materiálov, používame prírodné prútie, sušinu, sklo, drevo a rôzne dekoračné predmety, ktoré sa dajú recyklovať.

Ak používame umelé kvety a predmety na výrobu dekorácií, verte tomu, že recyklujeme. Lebo nami vyrobené aranžmány a dekorácie môžeme pri budúcej objednávke použiť na ďalšie dekorovanie a tým recyklujeme dekoračné predmety a vytvárame pre zákazníka lepšie ceny. V neposlednom rade vytvárame pre nás všetkých lepšie a krajšie prostredie.

Dekorujeme podľa vašich predstáv a dohody. Vieme sa prispôsobiť, vytvoriť menšie aj veľké ručne vyrobené dekorácie podľa požiadavky a danej akcie, podľa priestoru a témy na dekorovanie. Okrem ručne vyrábaných dekorácií a aranžmánov poskytujeme aj ďalšie služby, ktorými skvalitníme prostredie, v ktorom žijete a pracujete.

Profesionálne organizovanie domácnosti

Profesionálne
organizovanie domácnosti

Profesionálne Vám pomôžeme zaviesť a nastaviť systém ukladania, skladovania a organizovania vašej domácnosti. Naučíme vás ako skladať a skladovať efektívne oblečenie, zbavíme vás chaosu a neporiadku vo vašich veciach od pivnice až po povalu.

Vďaka využitiu našej služby profesionálneho organizovania domácnosti budete mať taký prehľad a poriadok, že aj so zavretými očami nájdete vždy všetko potrebné. Zlepšite si kvalitu života bez stresu a nervov.

Redesign

Redesign

Premeníme Váš interiér, terasu, komerčné priestory. Veríme, že aj zmeny s obmedzeným rozpočtom môžu byť zásadné.

Premena bytu či komerčných priestorov nemusí znamenať vždy kompletnú rekonštrukciu. Redesign je preto ideálnou službou pre tých, ktorí nechcú investovať väčšiu sumu do kompletnej premeny bytu alebo komerčných priestorov. Pracuje sa so zariadením, ktorým je vybavený daný objekt. Menia sa len doplnky, prípadne dispozícia, usporiadanie nábytku, maľovk alebo osvetlenie. Efekt, ktorý takáto zmena prinesie, je oveľa väčší ako vynaložené náklady.

Poradenstvo

Poradenstvo

Poradíme Vám pri výbere dekorácií, textílií, nábytku, osvetlenia, s úpravami stien alebo pri výbere podlahy.

Home staging

Home staging

Služba, ktorá je určená prevažne tým z vás, ktorí sa chystáte predávať alebo prenajímať nehnuteľnosť. S minimálnymi nákladmi premeníme váš dom alebo byt tak, aby sa stali atraktívnymi a vynikli v ponuke na realitnom trhu a tým pádom sa urýchlil ich predaj alebo prenájom za čo najvyššiu predajnú cenu.

Načítavam