Cenník produktov

Sme spoločnosť, ktorá vyrába machové dekorácie a aranžmány, machové obrazy a steny, svadobné portály a dekorácie na želanie pre firmy, hotely, reštaurácie, wellness, showroomy, komerčne interiéry a domáce interiéri.

Vyrábame na zákazku podľa dohody a vašej predstavy. Skrášlime a odekorujeme vaše domáce alebo pracovne prostredie. Ceny dekorácií na zákazku sa odvíjajú od druhov použitých stabilizovaných machov, stabilizovaných rastlin, kvetín a drevín, od veľkosti dekorácie, náročnosti, podkladu a rámu. Machové obrazy a steny sa pohybujú od 500,-€  za m2.

Pracujeme s kvalitným materiálom. Používame kvalitný francúzsky stabilizovaný mach a rastliny pestované v súkromných lesoch. Pestovanie machov nenarúša ekosystém. Starostlivosť o naše dekorácie je nenáročná. Machové obrazy a steny sa uniestnujú mimo priameho slnečného miesta a mimo zdroja tepla. Môžu byť osvetlené studeným bodovým svietidlom, alebo aj podsvietené led svietidlom na diaľkové ovládanie. Nezalievaju sa, nerosia a celá starostlivosť spočíva iba ofúkaním prachu fénom so studeným prúdom vzduchu. Pri správnej starostlivosti vydržia mnoho rokov.

Machy, rastliny, dreviny a kvety sú ekologické. Lepidlo na machy a dekorácie  používame ekologické, priateľské k človeku, zvieratám a životnému prostrediu. Je antialergické, netoxické a nezapácha.

Prajme si krásne a zdravé prostredie, v ktorom pracujeme a žijeme!


Veríme, že naše ručne vyrobené machové obrazy, steny a dekorácie potešia vaše oči i dušu.

 

Váš PERIDA tím

Machový obraz Panoráma č1

Rozmery - 130x90cm
Krásna panoráma vytvorená z viacerých druhov machu, rám zelený, drevo. Pre iný rám a iný rozmer, prosím píšte do poznámky a vypracujeme vám cenovú ponuku. Vzhľadom k prírodnému materiálu farba a kompozícia môže byť odlišná.
Cena: 499,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz Brezy v čiernom ráme

Rozmery - 32x42 cm
skladom 1 ks v čiernom ráme. Pre rám biely, prírodné drevo píšte do poznámky. Viac druhov machu, brezové drevo. Vzhľadom k prírodnému materiálu farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 183,50 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz so zelenou horténziou.

Rozmery - 120x60cm
Krásna kompozícia machového obrazu. Machový obraz zo stabilizovaného machu /viac druhov machu / a rastlin, stabilizovaná horténzia, drevo, rám tmavozelený drevo. Pre zhotovenie machového obrazu v inom ráme a iných rozmerov, prosím rám a rozmery dajte do poznámky. Vypracujeme vám cenovú ponuku. Vzhľadom k prírodnému materiálu môže byť farba a kompozícia odlišná.
Cena: 425,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Machové obrazy Séria Quatro

Rozmery - 35x45cm 4ks
Štyri machové obrazy z rôznych druhov a farieb machu, mach sobí, rám čierny. Pre iný rozmer a rám píšte prosím do poznámky a vypracujeme vám cenovú ponuku.
Cena: 500,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz Biela horténzia 1

Rozmery - 170x60cm
Kopčekový a plochý mach,provensálsky mach vysoký, stabilizované rastliny a dreviny, stabilizovaná horténzia. V prípade iného rámu a iného rozmeru do poznámky uveďte farbu rámu a rozmer a my vám vypracujeme cenovú ponuku. Pracujeme s prírodným materiálom, preto farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 599,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Industriálna machová dekorácia Stromy v striebornej lodičke M

Rozmery - š40x35
Misa strieborná lodička, stabilizovaný mach, Ručne robené dekorácie sa môžu líšiť a vzhľad lodičky môže byť podobný , skladom 1ks
Cena: 95,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz Biela horténzia 2 /ponúkame v bielom, čiernom a prírodnom ráme/

Rozmery - 45x35cn
Pekná kompozícia machu a hortenzie. Material - mach provensálsky, kopčekový, plochý, konár, biela horténzia. Vzhľadom k prírodnému materiálu farba a kompozícia sa môže líšiť. Pri objednávke do poznámky uveďte farbu rámu.
Cena: 259,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz Minimalizmus 1

Rozmery - 50x50cm
Rám biely, drevo, kopčekový mach tmavý. Pre iný rám a rozmerb píšte do poznámky a vypracujeme vám cenovú ponuku. Vzhľadom k prírodemu materiálu, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 320,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz Minimalizmus 2

Rozmery - 50x50cm
Rám drevo biely, kopčekový mach svetlý. Pre iný rám a rozmer píšte do poznámky. Vzhľadom prírodnému materiálu farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 320,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz minimalizmus 3

Rozmery - 40x80cm
Rám biely pololesk drevo, kopčekový mach. Pre iný rám a rozmer. Píšte do poznámky a my vám vypracuje cenu. Vzhľadom k prírodnému materiálu farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 259,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Darčeková poukážka

Využitie ako narodeninový darček, ako Darčeková poukážka na workshop, alebo ako Darčeková poukážka na vianočný darček. Obdarovaný si môže vybrať produkt a môže doplatiť. Hodnotu darčekovej poukážky si môžete vybrať aká Vám vyhovuje. Do poznámky napíšte sumu na vystavenie darčekovej poukážky. . Mailom Vám pošleme vystavenú darčekovú poukážku, ktorú si iba vytlačíte a vložíte do obálky. Do poznámky uveďte aj meno obdarovaného, alebo venovanie. Platnosť darčekovej poukážky je 3mesiace od zakúpenia, alebo 3 mesiace od narodenín. V prípade, že darčekovú poukážku venujete na Vianoce, prosím uveďte to do poznámky a platnosť pri skorom zakúpení je od 24.12. v daný rok do 31.3. nasledujúci rok
Cena: 70,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Balík veľký na vlastnú výrobu machových obrazov veľkosť XL

Rozmery - Balenie v krabici
Obsah: 8 druhov stabilizovaného machu, kvetiny, rastliny, dreviny, lepidlo, štetce, špajla, kamene, rôzne príslušenstvo k tvorbe/ balíky sa môžu líšiť príslušenstvom a predmetmi na dekorovanie /, množstvo cca na 0,8 -1m2 , ani jeden balík nie je rovnaký, a to preto, aby ste si za každým urobili iné obrazy. Rámy 2ks na výrobu obrazov zdarma (obsah balíka sa môže líšiť)
Cena: 299,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Balík stredný na vlastnú výrobu machových obrazov veľkosť L

Rozmery - Balenie v krabici
Obsah: 8 druhov stabilizovaného machu, kvetiny, rastliny, dreviny, lepidlo, štetce, špajla, kamene, rôzne príslušenstvo k tvorbe / balíky sa môžu líšiť príslušenstvom a predmetmi na dekorovanie/ množstvo cca na 0,4 - 0,5 m2, Rám 1ks na výrobu obrazov zdarma (obsah balíka sa môže líšiť) Každý balík je obsahom odlišný, a to preto, aby ste si za každým urobili iné obrazy.
Cena: 199,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Balík malý na vlastnú výrobu machových obrazov veľkosť S

Rozmery - Balenie v krabici
Obsah: 6 druhov stabilizovaného machu, kvetiny, rastliny, dreviny, lepidlo, štetce, špajla, kamene, rôzne príslušenstvo k tvorbe /balíky sa môžu líšiť príslušenstvom a predmetmi na dekorovanie/ množstvo 1 obraz 45x45 cm Rám 1ks na výrobu obrazu zdarma ( obsah balíka sa môže líšiť). Každý balík je obsahom rozdielny, a to preto, aby ste si za každým urobili iný machový obraz.
Cena: 90,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Industriálna Machová dekorácia STROMY v bielej lodičke

Rozmery - Š:30cm V:28cm
Dekorácia zo stabilizovaného machu v bielej keramickej lodičke. Keďže ide o prírodný materiál farba kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 95,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Industriálna Machová dekorácia STROMY v béžovej lodičke

Rozmery - Š:30cm V:28cm
Dekorácia zo stabilizovaného machu v béžovej keramickej lodičke. Keďže ide o prírodný materiál farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 95,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machové obrazy DVOJIČKY

Rozmery - 2ks každý 33x33cm
2 ks machových obrazov v bielom ráme s kopčekový machom. Keďže ide o prírodný materiál farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 249,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz Černoška

Rozmery - 50x50cm
Obraz z rôznych druhov machu a drevín, rám biely drevo. Keďže ide o prírodný materiál farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 275,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz Juniperus s okrasným drevom

Rozmery - 42x32cm
stabilizovaný mach, stab.ihličnan juniperus, stab. kvety, drevo, rám svetlé drevo. Keďže ide o prírodný materiál farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 178,80 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Industriálna machová dekorácia STROMY v zlatej lodičke

Rozmery - š: 32cm v: 28
Dekorácia zo stabilizovaného machu v zlatej lodičke. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 95,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Kruhový machový obraz - kopčekový mach duo

Rozmery - priemer: 60cm
Machový kruhový obraz, rám dub prírodný, použitý kopčekový mach svetlý a tmavý. Na objednávku rôzne rozmery v bielom, hnedom a prírodnom ráme /drevo dub/. Ceny sa pohybujú podľa veľkosť priemeru obrazu. Pre iný rozmer a rám píšte do poznámky a vypracujeme vám cenu.
Cena: 395,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Bonsaj v bielej lodičke 1

Rozmery - 45x28cm
Bonsaj zo stabilizovaného machu a drevín, skaly a kamene, v bielej lodičke. Vzhľad lodičky môže byť trochu odlišný. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia môže byť trochu iná.
Cena: 95,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Bonsaj v bielej lodičke 2

Rozmery - 40x25cm
Bonsaj zo stabilizovaného machu a drevín , skaly a kamene v bielej lodičke. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia môže byť trochu iná.
Cena: 85,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Bonsaj v tmavohnedej lodičke

Rozmery - 50x 35cm
Bonsaj zo stabilizovaného machu, rastlin a drevín, skaly a kamene v tmavohnedej lodičke. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 96,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Mach stabilizovaný, kopčekový, farba svetlozelená

Rozmery - 0,50 m2
Stabilizovaný mach kopčekový, ekologicky, antialergický, v top kvalite, pestovaný vo Francúzsku s prihliadnutím na ekosystém.
Cena: 130,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Mach stabilizovaný kopčekový, farba tmavozelená

Rozmery - 0,50 m2
Stabilizovaný mach kopčekový, ekologický, antialergický, farba tmavozelená. Pestovaný a stabilizovany vo Francúzsku s prihliadnutím na ekosystém v top kvalite.
Cena: 130,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Lepidlo na mach 5kg

Rozmery - Množstvo 5 kg
Lepidlo na výrobu obrazov zo stabilizovaného machu. Lepidlo je ekologické, antialergické a nezapácha. Po zaschnutí je priehľadné a neviditeľné. Množstvo 5kg vystačí cca na 5,5 - 6 m2
Cena: 130,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Lepidlo na mach 1kg

Rozmery - Množstvo 1kg
Lepidlo na výrobu obrazov zo stabilizovaného machu. Lepidlo je ekologické, antialergické a nezapácha. Po zaschnutí je priehľadné a neviditeľné. Množstvo 1kg vystačí na cca 1,20 - 1,25 m2
Cena: 30,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Mach stabilizovaný- provensálsky vysoký, prírodný zelený

Rozmery - box/krabica/ 38x40x10 cm
Stabilizovaný mach provensálsky vysoký, farba prírodná zelená, balený v boxe /krabica/ rozmer 38x40x10cm, vhodný na tvorbu machových obrazov a aranžovanie. Na 1m2 budete potrebovať cca 6,5 krabíc /boxu/, výborne sa hodí na tvorbu reliéfu, alebo panorámy.
Cena: 48,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Mach stabilizovaný plochý nízky, farba prírodná

Rozmery - Balenie 1 m2 v krabici
Stabilizovaný mach ekologický, antialergický, plochý nízky, prírodný v top kvalite. Mach je pestovaný vo Francúzsku s prihliadnutím na ekosystém, nefarbený. Výborne sa hodí na vytváranie reliéfu, alebo panorámy.
Cena: 130,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Industriálna Machová dekorácia STROMY v striebornej lodičke, veľkosť ll

Rozmery - V:47cm Š:40cm
Machová dekorácia vo veľkej striebornej lodičke. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 178,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machová dekorácia Pistáciova horténzia l.

Rozmery - 42x38cm
Jemná, minimalistická dekorácia s horténziou v oválne keramickej mise vo farbe palisander, stabilizovaný mach, stabilizovaná hortenzia, zeleň, kvety a listy. Skladom aj s bielou horténziou. Do poznámky uviesť farbu hortenzie ale aj farbu lodičky. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 170,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

3D machový obraz DUO podsvietený

Rozmery - 124x64cm
Svetelný 3D machový obraz. Použitý stabilizovaný mach, drevo, stabilizované rastliny a ihličnan juniperus, vo svetelnej časti použitý 3D obrázok. Rám biely drevený. Príprava na elektrické napojenie buď priamo alebo do zástrčky. Pre iné rozmery, farbu rámu, kompozíciu a 3D obraz píšte do poznámok. Keďže ide o prírodný materiál farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 720,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz Exotika

Rozmery - 50x90cm
Viac druhov machu, stabilizované rastliny a dreviny, exotické sušené biele kvety, dekoračné drevo a sušené exotické plody rám svetlé drevo. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 359,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Stabilizovaný bonsaj lll na krémovom keramickom podnose

Rozmery - 22x15x28
Keramický podnos, stabilizovaný mach, rastliny, dreviny a skaly. Ručne vyrobené dekorácie sa môžu trochu líšiť, aj podnos môže mať trochu iný vzhľad. Rozmery určujú komplet dekoráciu. Pre iný tvar a farbu podnosu, prosím píšte do poznámky.
Cena: 75,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Stabilizovaný bonsaj lV. na keramickom krémovom podnose Juniperus

Rozmery - 27x15x25cm
Keramický krémových podnos, stabilizovaný mach plochý, stabilizovaný juniperus, skaly a piesok
Cena: 119,90 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machová dekorácia STROMY v teakovej mise L3

Rozmery - 43x46cm
Misa z teakového dreva, stabilizovaný mach, rastliny a dreviny, skaly. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 187,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz PAPRAĎOVÉ OPOJENIE

Rozmery - 55x80
Rám farba svetlé drevo, stabilizovaný mach plochý a kopčekový, stabilizované paprade a rastliny. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 320,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machová dekorácia Biela hortenzia v striebornej lodičke XL

Rozmery - 65x25, výška 45cm
Strieborná lodička, stabilizovaný mach provensálsky vysoký, stabilizovaná hortenzia a stabil. listy, rastliny, kvety a trávy. Skladom 1ks. Krásna dekorácia na stôl alebo komodu. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 219,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz HORIZONT

Rozmery - 170x70cm
Rám tmavý hnedý, drevo, viac druhov machu, stabilizované orchidee, paprade, rastliny, listy a kvety. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 599,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz so zelenou hortenziou OPUS 1

Rozmery - 150x50cm
Rám tmavý hnedý, drevo. Viac druhov machu, stabilizované rastliny, kvetiny, listy, stabil. zelená Hortenzia a okrasné drevo. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 505,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz s okrasným drevom

Rozmery - 30x30cm
Rám biely, kopčekový mach a okrasné drevo. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť ako aj vzhľad dreva.
Cena: 76,90 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz PAPRADE

Rozmery - 130x90cm
Stabilizovaný mach viac druhov, stabilizované paprade viac druhov, stabilizované kvety. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 599,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz FLÓRA

Rozmery - 70x40cm
Rôzne druhy stabilizovaných machov, rastlín, drevín, paprade stromovej a exotických sušených kvetín, rám drevo, farba rámu hnedá. Pre inú farbu rámu a rozmer píšte do poznámky. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 299,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz ODKAZ PRÍRODY

Rozmery - 120x40cm
Stabilizované machy, viac druhov, stabilizované rastliny, kvety a paprade, rám drevo, svetlé, prírodné,matné. Pre iný rám a rozmer píšte do poznámky. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 489,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Machová dekorácia v teakovej mise STROMY M1

Rozmery - 35x40
Teaková misa, stabilizovaný mach kopčekový a plochý, stabilizované rastliny, skaly. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 166,60 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz BREZY 2

Rozmery - 56x76cm
Rám prírodné drevo svetlé, stabilizovaný mach kopčekový, plochý a sobí mach. Pre iný rám a rozmer, píšte do poznámky. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 299,90 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Machová dekorácia malá Stromy1.

Rozmery - priemer:24cm, výška:45cm
Teaková misa malá, stabilizovaný mach plochý a kopčekový, rastliny, kamene a stabilizované drevo. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 162,50 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machová dekorácia stredná STROMY 2.

Rozmery - priemer:31cm, výška:48cm
Teakova misa stredná, stabilizovaný mach plochy, kopčekový, rastliny, kamene, stabilizované drevo. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 205,30 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machová dekorácia veľká STROMY 3.

Rozmery - priemer: 50cm výška: 64cm
Teaková misa veĺka, stabilizovaný mach plochy, kopčekový, rastliny a dreviny, kamene a stabilizované drevo. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 299,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz OKO

Rozmery - 130x90 cm
Rôzne druhy stabilizovaného machu, stabilizovaný juniperus, rastliny, kvety a paprade, rám drevo biely. Pre iný rám a rozmer píšte do poznámky. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 599,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz PRALES I.

Rozmery - 80x60 cm
Rôzne druhy stabilizovaného machu, sobí mach, stabilizované rastliny, kvety a paprade, drevo, rám drevo zelený
Cena: 396,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz Hra farieb

Rozmery - 80x60 cm
Rôzne druhy stabilizovaného machu, sobí mach, stabilizované rastliny, dreviny, drevo, rám drevo zelený. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 396,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Dekorácia v bielej váze s Horténziou

Rozmery - 45x30cm
Biela keramická váza, stabilizovaný mach, stabilizované rastliny, dreviny, kvety a stabilizovaná horténzia. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 199,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

OKNO DOKORÁN

Rozmery - 120x60
Krásna dekorácia na stenu- material: stabilizovaný mach, stabilizované palmové listy, paprade, rastliny, dreviny a mach, rám drevo farba tmavá hnedá. Pre iný rozmer a rám píšte do poznámky. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť. Rozmery určujú rám.
Cena: 546,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Dekorácia v bielej váze s Horténziou I.

Rozmery - 45x35cm
Biela keramická váza, stabilizovaný mach, stabilizované rastliny, dreviny, kvety, tráva a stabilizovaná horténzia. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 195,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Dekorácia JEMNOSŤ

Rozmery - 59x45cm
Dekorácia v kovovej striebornej amfóre, materiál: stabilizovaný mach, stabilizované rastliny, kvetiny, listy, asparagus. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť. Rozmery určujú komplet dekoráciu.
Cena: 159,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz OPUS II s Horténziou

Rozmery - 120x90
Machový obraz, svetly drevený ráme , použitý stabilizovaný mach plochý, kopčekový, stabilizované drevo, stabilizované dreviny, rastliny, paprade, kvety, stabilizovaný juniperus ihličnan, hortenzia a drevo. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 499,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz listy MONSTERY

Rozmery - 120x80cm
MONSTERY na bielom podklade, bezrámový obraz z plochého machu
Cena: 280,30 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Workshop - výroba machového obrazu

Účasť na workshope-výroba machového obrazu. V cene je všetok materiál na výrobu machového obrazu, rám, lepidlo na mach, info o machoch a práca s nimi, káva a pitný režim. Po objednaní Vám do mailu pošleme faktúru k úhrade workshopu. Termín workshopu, po úhrade faktúry si objednáte mailom,alebo telefonicky. Workshopy sa konajú celoročne každú druhú sobotu v mesiaci o 10:00 v Žiline v krajskej knižnici, alebo každú sobotu v PERIDA ateliéri v Žiline o 10:00. Bližšie info na hlavnej stránke v sekcií workshopy.
Cena: 70,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový. Obraz Okná plné rastlín /1ks/

Rozmery - 65x42cm
Rám drevo tmavší hnedý v kombinácii s bielymi oknami, použitý: mach , rastliny, dreviny, papradia a palmy. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť. Rozmery určujú komplet dekoráciu, nie len rám. Dekorácia na zavesenie.
Cena: 235,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz so zelenou chryzantémou/1ks/

Rozmery - 30x25
Rám biely , použitý mach plochý, paprade a zelená chrizantéma. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 77,50 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz Zátišie 2 / 1ks/

Rozmery - 27x20cm
Rám šedý, použitý mach plochý, kopčekový, lišajnik jarná zelená, okrasné konáriky, sukulent. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť. Pre iný rám a rozmer píšte do poznámky.
Cena: 59,99 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Industriálna machová dekorácia STROMY v bielej lodičke

Rozmery - 40x40cm
Keramická lodička, mach plochý a kopčekový, kamene, rastliny, dreviny, prírodné stabilizované konáre. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže líšiť.
Cena: 95,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Stabilizovaný mach plochý nízky, farba svetlá zelená

Rozmery - - balenie 1m2 v krabici
Stabilizovaný mach , antialergicky, ekologický, plochý nízky, svetlá zelená. Mach je pestovaný vo Francúzsku s prihliadnutím na ekosystém. Pekný očistený.
Cena: 130,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Mach stabilizovaný kopčekový žiarivý svetlozelen, exkluzívny verdisimo

Rozmery - 0,5 m2, balenie krabica
Exkluzívny verdisimo žiarivý, svetlozelený stabilizovaný mach. Špeciálne vyberaný, malé a stredne veľké kopčeky 6-10cm.
Cena: 180,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz s visiacimi amarantom v bielom ráme

Rozmery - 38x32cm
Rám biely, mach plochý, kopčekový, rôzne zelené stabilizované rastliny a dreviny. Rozmery určujú komplet dekoráciu.
Cena: 168,90 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz s ihličnanom a drevom

Rozmery - 38x32cm
Rám biely, mach plochý, drevo, stabilizované rastliny, dreviny a kvety a ihličnan
Cena: 168,60 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz Zátišie s krémovou gypsofila

Rozmery - 43x33cm
Rám drevo prírodný, mach plochý, stabilizované rastliny, dreviny, kvety a ihličnany, krémová gypsofila
Cena: 177,99 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Dekoračná polička plná rastlin

Rozmery - polica33x33cm, celá dekorácia má rozmer 45x100cm aj s visiacimi rastlinami a papraďami
Polička na zavesenie aj položenie /okno/ drevo farba biela, stabilizované rastliny, listy, paprade, dreviny. Rozmery určujú poličku a poličku s dekoráciami.
Cena: 185,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Industriálna machová dekorácia STROMY v striebornej lodičke veľkosť XL

Rozmery - 45x45
Strieborný podnos lodička, mach plochy, kopčekový, rastliny a kamienky. Ručne vyrobené dekorácie sa möžu líšiť, aj lodička môže mať trochu iný vzhľad. Skladom iba 1ks
Cena: 155,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Industriálna machová dekorácia STROMY v čiernej lodičke veľkosť XL

Rozmery - 45x45cm
Keramická čierna lodička, mach plochý, kopčekový, rastliny a kamienky. Vzhľad ručne výrobnej dekorácie sa môže trochu líšiť, aj vzhľad lodičky môže byť trochu iný.
Cena: 188,40 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Dekorácia Biela orchidea v bielom podnose veľkosť M

Rozmery - 30x26cm
Podnos keramika, farba biela, materiál: stabilizovaný mach a stabilizované rastliny, jemné paprade, paprade vodná, listy, klíčky a stabilizovaná biela orchidea
Cena: 135,20 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machová dekorácia v čiernom

Rozmery - Výška 95cm, šírka v hmotnej časti dekorácie 40cm
Čierny kovový podstavec, stabilizovaný mach, stabilizované rastliny, listy, paprade a dreviny. Dekorácia vhodná do interiéru domu, bytu a hotelov. Rozmery určujú komplet dekoráciu.
Cena: 245,00 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Machová Industriálka STROMY v bielosivej lodičke veľkosť XXL

Rozmery - Výška 90cm
Štruktúrovaná bielo-sivá lodička, prírodné stabilizované konáre, mach, rastliny. Dekorácia vhodná do interiéru domu, bytu, hotelov
Cena: 299,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Industriálna Machová dekorácia STROMY v striebornej lodičke s japonskými stromčekmi, veľkosť XL

Rozmery - 44x45cm
Kovová strieborná lodička, stabilizovaný mach a dreviny, skaly. Dekorácia vhodná do interiéru domu, bytu, hotelov
Cena: 188,90 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Industriálka STROMY v bielej lodičke s japonskými stromami veľkosť XXL

Rozmery - š:42cm v:82cm
Porcelánová biela lodička, stabilizovaný mach, drevo, rastliny, japonské stromčeky a skaly. Vhodné do interiéru domu, bytu, hotelov
Cena: 312,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Obraz zo stabilizovaných rastlin ONA

Rozmery - 40x50cm
Obraz zo stabilizovaných rastlín na plátne
Cena: 250,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz v bielom ráme

Rozmery - 40x45
Použitý mach plochý a kopčekový, rastliny a dreviny
Cena: 180,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machová dekorácia so stabilizovanými rastlinami na teakovom podnose

Rozmery - 80x25x85
Teakový podnos podlhovastý, použitý mach plochý, stabilizované rastliny: palmy, papyrus, japonské stromčeky, eukalyptus, listy, kríky, trávy a dreviny. Rozmery určujú komplet dekoráciu aj s rastlinami
Cena: 349,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machová dekorácia so stabilizovanými rastlinami na bielom podnose

Rozmery - Priemer 25cm, výška 65cm
Podnos biely mušľa, použitý plochý mach, stabilizované palmy, eukalyptus, dreviny, rastliny, listy a trávy. Rozmery určujú komplet dekoráciu.
Cena: 185,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Dekorácia zo stabilizovaných rastlin v čiernej váze

Rozmery - priemer 15cm, výška 80cm
Čierna sklenená váza, použitý mach plochý, stabilizovaný papyrus, japonské trávy, paprade, kríky, listy a paprade vodná. Rozmery určujú komplet dekoráciu.
Cena: 180,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machová dekorácia STROMY v striebornej lodičke s ihličnanom veľkosť XXL

Rozmery - 55x40
Machová dekorácia typu bonsaj v striebornej lodičke, použitý materiál: mach plochý, kopčekový, konáre, skaly, ihličnan juniperus. Rozmery určujú komplet dekoráciu.
Cena: 305,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machový obraz ZÁPAD SLNKA , iba 1ks

Rozmery - 100x70cm
Použitý biely rám, viac druhov machu, rastliny a dreviny, skaly
Cena: 399,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Dekorácia Amfóra v ružovom

Rozmery - 50x38cm
Amfóra vyplnená stabilizovaným machom a dekorovaná stabilizovanými drobnými kvetmi, listami, zeleňou a stromovým asparagusom. Rozmery určujú komplet dekoráciu.
Cena: 139,50 EUR s DPH

na objednávku

Objednať

Počet kusov:

Dekorácia Kvitnúce stromy v striebornej lodičke

Rozmery - 40x40
Jemná dekorácia v striebornej lodičke. Použitý materiál: stabilizovaný mach, rastliny, skaly, listy. Keďže sa jedna o prírodný materiál dekorácie sa môžu trochu líšiť farbou a kompozíciou. Dekorácia môže byť vyrobená aj v inej lodičke /biela, krémová, čierna, zelená, hnedá, zlatá, medená/. Pre objednávku tejto dekorácie v inej lodičke, prosím uveďte farbu lodičky do poznámky. Rozmery určujú komplet dekoráciu.
Cena: 115,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Dekorácia PAPYRUS v striebornej lodičke XL

Rozmery - 48x45cm
Strieborná lodička vyplnená stabilizovaným machom, použité stabilizované listy, kríky, kvety, papyrus. Vhodné do interiéru, iba 1ks. Rozmery určujú komplet dekoráciu.
Cena: 138,90 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Dekorácia JUNIPERUS v čiernej lodičke XL

Rozmery - 47x50cm
Čierna keramická lodička vyplnená stabilizovaným machom, použitý stabilizovaný ihličnan juniperus, kverpty, listy, kríky, a kameň. Vhodné do interiéru. Iba 1ks. Pre zhotovenie v inej lodičke píšte do poznámky. Keďže ide o prírodný materiál, kompozícia dekorácie sa môže trochu líšiť. Rozmery určujú komplet dekoráciu
Cena: 162,30 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Dekorácia PALMA na bielom podstavci

Rozmery - V:160cm, Š:85cm v hornej časti dekorácie
Dekorácia na bielom podstavci so stabilizovanými palmovými listami, kríky, kvety, paprade, amarant a papyrus. Iba 1ks, vhodné do interiéru domu, bytu, hotela, reštaurácie, predajne, showroomu, kancelárie…
Cena: 426,50 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Krásna zelená dekorácia s červeným prvkom

Rozmery - Š:67x v:45cm
Biely štruktúrovaný podnos lodička, výplň stabilizovaný mach, dekor stabilizované rastliny, kvety, dreviny, paprade, listy, tuje a kopčekový mach. Rozmery určujú komplet dekoráciu.
Cena: 299,50 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

HEXAGON dekorácia

Rozmery - 45x60cn
Hexagon morené drevo, dekor: stabilizovaný mach, paprade, rastliny, kvety. Dekorácia je určená na zavesenie aj položenie. Rozmery určujú komplet dekoráciu, nie len rám.
Cena: 185,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Okna plné rastlín

Rozmery - 75x65cm
Machová dekorácia so stabilizovanými rastlinami v tmavohnedom drevenom ráme v kombinácií s bielými oknami. Použitý mach, rastliny, paprade, papyrus, kvetiny a dreviny. Keďže ide o prírodný materiál, farba a kompozícia sa môže trocha líšiť. Rozmery určujú komplet dekoráciu, nie len rám. Dekorácia na zavesenie
Cena: 235,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Machová dekorácia Okno dokorán veľkosť M

Rozmery - 80x40 rám 90x87cm komplet dekorácia
Dekorácia zo stabilizovaného machu, rastlin, kvetín, drevín a brečtanu v bielom drevenom ráme. Keďže ide o prírodný materiál farba a kompozícia sa môže líšiť. Rozmery určujú rám a komplet dekoráciu.
Cena: 335,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Biophilic dekorácia XL

Rozmery - 30x55cm
Dekorácia v štruktúrovanom bielom kverináči z Biophilic rastlín, kvetin, machu a konárov. Keďže ide o prírodný materiál dekorácia a môže líšiť. Rozmery určujú celú dekoráciu
Cena: 234,00 EUR s DPH

skladom

Objednať

Počet kusov:

Dodacie údaje

Fakturačné údaje

Doplňujúce informácie

Vaša objednávka

Produkt Cena
Suma spolu €0.00

Ceny sú uvedené s DPH. Doprava Slovenská pošta, doručenie na adresu do 5kg 6,99€ krehké, nad 5kg 9,99€ krehké, doručenie na adresu s poistením ako krehké 9,99€. Platba vopred prevodom na účet. Doprava je účtovaná vo faktúre. Pri nadrozmerných produktov doručujeme osobne a doprava je účtovaná podľa vzdialenosti km od prevádzky v Žiline na miesto doručenia.

Odosielanie produktov:

  • na sklade: 2-3 pracovné dni
  • na objednávku: 7 - 10 pracovných dní
Záväzne objednať